Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért éri meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért éri meg neki?

Figyelt kérdés

Van az ismeretségi körömben egy "pár", ilyen barátság extrákkal viszonyban vannak, mindketten függetlenek.

A csaj nagyon kedves, vicces, határozott, objektíve bájos, szép homokóra alakja van, kb 10 kg feleslege.

A srác 10 évvel idősebb, vékony, nem jóképű egyáltalán, nem is gazdag, de jó az öltözködési stílusa és jó kiállása van, humoros.

Ők ketten csak összejárnak, olyan mintha a csajt hülyítené, mert nem akar vele összejönni, csak találkozgatnak, néha együtt kajálnak, kocsikáznak, buliznak. A csajnak ez vajon miért éri meg? Klasszisokkal jobbat is találhatna, főleg, hogy hülyíti a gyerek és ráadásul a csaj mellett nyíltan másokkal is összejár.


2023. okt. 16. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Neked mi közöd van az ő ügyeikhez? Ugye nem egy irigy csávó vagy, aki azt hiszi, hogy jobb annál, akit most épp lefikázott a kérdésben?
2023. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Férfi férfinak farkasa.
2023. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért éri meg, mert vagy jól elintézi, vagy úgy gondolja hogy másnak nem kéne még szexre se. Illetve lehet szerelmes/anyagias a lány.
2023. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy épp nagyon jó az ágyban.
2023. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Sok oka lehet. Nekem volt olyan egyéjszakásom ami egy nagyon helyes pasival volt, iszonyatosan bejött és én is neki. Viszont azt, mielőtt bármi komoly történt volna tudtam, hogy nem lesz komoly, nem érdeklődik komolyan, mert annak már lett volna jele, megkeresett volna. De tudtam, hogy a kémia nagyon megvan. Valszeg nem volt túl valakin vagy szerelmes volt. valakibe.

Mégis belementem. Miért? Én amúgy kapcsolatra vágytam, de őt nem ismertem nagyon, csak alig így szimpátián kívül nem voltak érzeseim, a szexre viszont nagyon vagytam. Tudtam hogy ez ennyi, és nekem megfelelt.


Aztán az ő későbbi viselkedése elég furcsa lett, nem is értettem, bár beszéltünk róla, de sok dolog nem derült ki. Mindegy. Sok oka lehet egy ember viselkedésének.

2023. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán a lány pont olyan életszakaszban van,amikor kapcsolatra nem vágyik vagy gyógyulófélben tengeti napjait egy csalódás kellős közepén.

A pasas meg éppen kéznél van.

2023. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A csajnak ez vajon miért éri meg?"

Honnan tudhatnám?

Őt kéne megkérdezni.

Neked ez miért fontos?

2023. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű ám egy normális/jó párkapcsolatot összehozni. A férfiak azt képzelik, hogy minden nőnél sorban állnak a megfelelő férfiak, de a valóság az más. Gondolom, a lánynak sem jött össze x ideig a jó parkapcsolat. Akadt ez a fickó, aki legalább fizikailag vonzza és jól elvannak. Úgy gondolja, addig jó lesz, amíg meg nem találja az igazit. És ennyi.
2023. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!