Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy, akivel régen szakítottál, már elhűltek az érzelmek, de még mindig ott van a szíved legmélyén, és időnként hiányzik is?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Van.
Nincs.
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ez egy kicsit ellentmondásos. Ha szakitottam vele mert elhűltek az érzelmek akkor miért lenne a szívemben és miért hiányozna?
2023. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Van, több is. Általában nem tányér csapkodós szakításaim voltak és volt, hogy nem voltam megygyőződve, hogy jól teszem, hogy szakítok(pénzügyi kultúránk totál eltért, nem lehetett vele tervezni, de szerettem) ők hiányoznak néha.
2023. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy ilyen van. Az a legrosszabb, amikor vele álmodok, mert tudjátok az álom a legvalóságosabb és olyankor teljesen úgy érzem magam, mintha együtt lennénk, boldogan. Aztán reggel felébredek. 😅 Ez már pár éve nem volt, ahogy telik az idő, de nem kellemes.
2023. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Igen,van.

A harmadik párom,aki az életemben a nagy Ő volt számomra. Hat éve szakított,de nem tudom elfelejteni a vele töltött éveket.Pedig lelkileg padlóra tett nagyon.

Álmodom vele néha,hogy nevetgélek vele,hogy átölelem...Aztán szintén felébredek,mint a 3-as és visszatér a valóság...

Nem tehetek róla,nekem ő sokat jelentett,szinte mindent.Sajnos ez nála nem így működött. Legalább neki van már négy éve párja és boldog.Legalábbis remélem.

2023. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi lúzerpalánta van itt.
2023. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha elhűltek az érzelmek, akkor nem hiányzik. #2,3,4-nél nem hűltek ki teljesen.
2023. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nem múltak el az érzések. De alig több, mint 7 éve szakítottunk csak, ő meg férjnél van. Még nem dőlt el semmi. Simán van esélyem.

És 10 év múlva is ezt fogom mondani, ahogy 50 év múlva is.

2023. okt. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es mesélnél kicsit? Érdekel a történeted. :)
nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!