Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hónap után sincs kint az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után sincs kint az, hogy kapcsolatban van velem*, közös képeink sincsenek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló státuszát még arra sem állított át, hogy “kapcsolatban”. Egyetlen egy közös képünk sincs. Állítása szerint ezek nem fontosak számára, de olyan érzésem van, hogy nem vállal fel, mintha titkolna.


Ő 29 (ffi) én 28 (nő)



2022. júl. 24. 20:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%

ez kb tini kategóriás kérdés

egy barátnőmnek még kint van az egyedülálló, pedig júniusban jegyezték el 3 hónap kapcsolat után. z se ezen múlt

2022. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
61%
Úgy akarod mondani hogy 19F és 18L?
2022. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem hogy 28 évesen miért fontos ez a gyerekes kapcsolatosdi Facebookon… másfelől ha nem vállal fel, az tényleg gáz. Szerintem nem kell feltétlenül kint lennie hogy kapcsolatban (ez csak személyes vélemény) de pl. Egy közös kép simán mehetne fel. Vagy tegyél fel te és jelöld meg, nézd meg mit szól hozzá. De 4 hónap még nem is olyan sok idő. Barátainak, családjának bemutatott már? Ez is árulkodó lehet
2022. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
33%
Nem vállal fel, csak arra vagy jó neki. Kuka.
2022. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nem, senkinek nem mutatott be. Fel sem merült. Ezt sem feszegetem, most csak sodródom az árral. Csak kíváncsian figyelem, mi fog ebből kisülni.


A legutóbbi videóhívás alkalmával a sötét (azaz félhomályos) szobában ült és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy nem figyel rám és a fehér képernyő visszaverődött az arcáról és láthatóan írt valakinek hatalmas mosollyal.


Előző exem kb már a második héten elvitt bemutatni az édesanyjának és tűkön ült, hogy mikor jöhet fel hozzánk.

2022. júl. 24. 20:36
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Lapát.
2022. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem mutat be másoknak, és nem vállal fel előttük akkor mi a kérdés?
2022. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vállal fel a baráti és a családja előtt az a gaz, nem az, hogy nem vagy kint facebookon. Soha nem volt kint nekem, hogy kapcsolatban voltam, pedig volt négy évig tartó kapcsolatom is. Nem ettől függ, hogy fel vagy e vállalva.

De ja, te nem vagy, szakits.

2022. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Fentebb írtam, hogy még azt sem állította át szimplán, hogy kapcsolatban van kihagyva a bejelölést, hogy velem, vagy ha annyira nem akartja csak azt kitenni, hogy “kapcsolatban”, vegye le, hogy ne lehessen ezt látni (nálam is így van). Kicsit nálam ez olyan, mintha online egyértelműen szabad lenne nála a pálya. Amint fentebb írtam (videóhívás) lehet hogy alá is támasztja.


De tényleg ez már csak hab a tortán…


Exemmel nem véletlen mentünk szét, de még a munkahelyére is bevitt többször (már az elejétől kezdve) és hamar be is mutatott az édesanyjának. Csak nem velem van a baj és lehet nem is vagyok ciki, akik dugdosni kell a környezete elől.

2022. júl. 24. 20:49
 10/43 anonim ***** válasza:

Hát ha gyakran használja a facebook-ját, akkor kérdésed. Egyébként ha nem érdekli, akkor meg azért mert nem foglalkozik a közösségi oldalával.


De ha be sem mutat, háát, az is lehet, hogy van már neki egy barátnője rajtad kívül, és téged csak zsebi barátnőnek gondol.



8-as az nem ugyanaz, az illetőnek kint van a kapcsolati infója, és ott egyedülálló. Szerintem vagy van barátnője rajta kívül, vagy csak ürítőkelyheket keres időnkéntre, amígy rá nem jön a hölgy, hogy az uriember csak a szex miatt hazudik kapcsolatot.


Az eljegyzet lány amit a másik írt gondolom nem foglalkozik a facebookjával.


Amúgy tényleg nem érdemes a facebook-ot ennyire komolyan venni. Bár egy facebook oldal tartalma az illetőről sok mindent el tud mondani.

2022. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!