Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretném, hogy a főnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném, hogy a főnök közelebb kerüljön, mit lépjek? Vannak elég érdekes jelek, de nem 100%.

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok a cégnél, de állandóan keresi a társaságom, ha meglát egyből odajön. Senkit nem pátyolgat egyébként. Mosolyog, kérdezi hogy vagyok, hogy vannak a gyerekek, stb.

Ő elvált, vannak gyerekei, én férjnél, de most valami megingott bennem. Beindít a főnököm.

Sokszor direkt arra jön és úgy intézi, hogy megérinthessen (abszolút nem lenne szükségszerű).

Tudom, nem etikus, de ezt a részét hagyjuk. Nem(csak) dugni akarok vele, komolyan érdekel!

Hogyan lehetne megtudni, hogy mit akar? Nem akarok kezdeményezni én, az nagyon elkeseredett lépés.


2023. okt. 21. 02:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Cumansd le a wcben..
2023. okt. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali négy vagy és a főnököd faszán jár az eszed. Legalább a férjed mellől írod? Házasságtörő
2023. okt. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tudom, itt valahogy mkinek tökéletes a házassága és soha nem gondolt a párján kívül még egy kósza ötletként sem arra, hogy milyen lenne mással.🤔

Hagyjuk már.

2023. okt. 21. 03:56
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Most megpróbálsz másokat is lehúzni a szintedre? Bocs, de én nem süllyedek. Nem csalom meg a párom még ha csábítás és vonzalom ér akkor sem.

Felőlem te az csinálsz amit akarsz de majd ha ez miatt elváltok és a gyerekek a férjnél maradnak majd akkor is remélem bejöttek a számításaid. Vagy ennyire nem gondolkodsz előre? Érzed már a főnököd faszának az ízét a szádban? …

2023. okt. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem tökéletes mindenkinek a kapcsolata. De a gerinces emberek előbb lezárják a rossz kapcsolatot, és csak utána keresnek másik partnert.

Rólad viszont az is sokat elárul, hogy az új helyen véletlenül sem a portás vagy a takarító tetszett meg, hanem pont a főnököd.

2023. okt. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
6: Ezt nem rónám fel hibának. A főnök nem véletlenül főnök. Lehet hogy a karizmatikus személyisége kiemelkedő. A leírtak alapján annak tartom.
2023. okt. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a családoddal, mielőtt bármit lépsz más férfi felé legyél velük tisztességes. Innentől senki nem róhat fel neked semmit, a te életed. De a családoddal legyél gerinces a valóságban ha már gondolatban más férfival vannak terveid.
2023. okt. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

4

De! Biztosan, csak a többseg nem teszi meg.


Bezzeg a fajtadat mindig elveszik felesegül... A rendes lányok, meg ritkán mennek féfjhez...

2023. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sok házasság van amiből válás lesz, vagy ezt nem lépik meg a felek és együtt élnek, és olyanok is vannak, mint te akik szeretőt tartanak. A te esetedben ez még feltételezés de ez lesz belőle, mert ha nem kezdeményez a főnök akkor majd te fogsz lépni. Egyelőre feltérképez, szeretné tudni érdemes e bepróbálkoznia. Mindkettőtök részéről szánalmas...
2023. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szép dolog, de nem láttok bele az életünkbe, sok minden van, amit ha ide kiírnék, az inkognitómnak talán annyi lenne. Szóval inkább higgyetek, amit akartok.
2023. okt. 21. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!