Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet. Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel még kiskorunkban (6-7 éves)nagyon jóban voltam, mondhatni a legjobb barátok voltunk. Akkor még nem érdekelte egyikünket sem hogy most ki fiú és ki lány, bár ez még ilyen kis korban nem számított. Meg utána amúgy is amikor nagyobbak lettünk éppen emiatt kicsit távolabb kerültünk egymástól. Sőt valamikor még utáltuk is egymást. De most így valamivel idősebben, valahogy úgy megtetszett :). Ő az a tipikus osztály bohóca akit nagyjából mindenki kedvel. Most jóban vagyunk, tiszta kedves meg szoktunk beszélgetni..

De mondjuk ez úgy alap nála mert mindenkivel jófej. A hétvégén terveztünk nálunk egy DVD-zést, amin mi vagyunk meg egypáran a haverok közül, szóval közös program :D. Csak úgy gondolom eddig nem nézett rám úgy mint egy lányra, csak úgy mint egy haverra vagy mint egy csajra az osztályból. Szeretnék ezen változtatni, és finoman tudatni vele hogy ő nem annyira közömbös számomra. Jófej, meg minden de nem az a fajta akinek csak úgy be lehet "vallani" dolgokat. Hogy tudhatom meg ha tetszek neki, vagy inkább azt hogy most így hányadán állunk? És még az a kérdés hogy ha egy kis pozitív érzése van irántam, akkor hogyan tudom azt erősebbé tenni, hogy még jobban pozitívabb legyen az az érzés? Őszintén megvallva tényleg nagyon tetszik nekem ez a fiú és hát jó lenne ha el tudnám érni hogy ez kölcsönös legyen. :D

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


2011. nov. 15. 16:52
 1/3 netzsaru ***** válasza:

szép történet, ha bátor vagy akkor fogd meg a kezét és (komoly körülmények közt) nyugodtan megmondhatod neki hogy tetszik, ha egy kicsit bátortalanabb vagy akkor kezd egyszerű de ugyanakkor célravezető lépésekkel.Lépj vele testi kontaktusba pl: ha mond egy jó viccet akkor simítsd végig a hátát, nevessetek együtt vagy nézz mélyen és sokáig a szemébe !nevetés nélkül!

De ha osztály bohóca? lehet nem is veszi komolyan a dolgokat akkor meg nincs értelme belevágni. Te bizonyára jobban ismered és tudod jól az igazat.

Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét!!

2011. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óóó, hogy milyen ismerős a történet. Én a legjobb barátommal, aki szintén fiú 13 éve vagyok. Kb.: 2 éve belezúgtam.. szörnyen. Vele akartam lenni állandóan, ami amire amúgy is lehetőségem volt, hiszen mindig így voltunk egymással. Ahhoz képest, hogy a szomszédomban lakik volt, hogy egymásnál aludtunk meg stb. És soha nem történt semmi.. soha. Aztán volt egy pillanat nálam, amikor úgy döntöttem, hogy elmondom neki. Ő nem csinált semmi mást, csak mosolygott, lehajtott fejjel. Majd finoman megrázta a fejét, magához húzott, megölelt és csak annyit mondott: Soha sem akarlak elveszíteni mint barátot. Mert ha összejönnék a végén már sosem lehetnénk ilyen jóban. Bele kellett ezek után törődnöm, hogy nem, viszont a mai napid a legjobb barátok vagyunk. És ma már egyikőnket sem érdekel az ami 2 éve történt.

Szóval nem akarom elvenni a kedvedet, de hogy ha ő tényleg csak barátként tekint rád, akkor ilyesmi lesz a reakciója. Viszont ha ő is érez irántad valamit, akkor csak sok sikert tudok kívánni. És lehet, hogy egy kis flörtöléssel el tudnád érni, hogy ő kezdeményezzen!


Hajrá!!

2011. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ajánlanám a Hogyan legyünk népszerűek meg a tinibálvány c könyvet ;)
2012. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!