Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt az ideje szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az ideje szakítani?

Figyelt kérdés

Párommal már 4 éve együtt vagyunk(ő 27/F, én 27/N). Az elején tökéletes volt minden, haladtunk előre az életbe, külön költöztünk albérletbe, elkezdtünk gyűjtögetni, beszéltünk jövőbeli tervekről, hogy 30 alatt mindenképp lesz gyerekünk, befejezzük az egyetemet mindketten stb. A szexuális életünk is nagyon jó volt az elején, de itt kezdődött az első probléma. Bár én nem olyan vagyok, hogy csak a méret a lényeg, de neki átlag alatti volt, de nagyon odaado volt, kézzel szájjal csinálta az elején, utána már egyre ritkábban és most oda jutottunk, hogy 1-2 hetente, ha van valami.

A másik, ő az egyetemet be se fejezte, nem szeretett tanulni, inkább elkezdett kétkezi munkából élni, amiért haragudtam rá, de elfogadtam a döntését.

Viszont a félrerakott közös pénzünket is elkezdte felélni. Nagy nehezen, de rávett, higy vegyünk belőle egy autót, azóta kb. Az a szerelme.

Engem az utóbbi fél évben teljesen elhanyagolt, sehova nem visz, nem lep meg semmivel, de még nem is segít semmiben. A főzés, takarítást én csinálom, vásarlásra csak akkor lehet rávenni, ha maximum egy kenyeret vagy valami apróságot kell venni.

Nagyon úgy vettem észre, hogy neki jó ez a helyzet, mert ki van szolgálva és csak pihen, meg a maga dolgával foglalkozik. Múltkor rákérdeztem a gyerek témára és nagyon elutasító volt, wzt mondta ráérünk még, nem kell ezt elsietni.

Teljesen depressziós lettem már ettől az élettől. Van egy kollegám, akivel már évek óta jóban vagyunk, mint barátok, néha átmegyek hozzá meló után. Nagyon jókat beszélgetünk, mindig bókol, hogy milyen szépen felvagyok öltözve. Igazából nagyon tetszik nekem ő, de nyílván a párom mellett nem néztem úgy rá soha. Aztán az elmúlt hónapokban nagyon gyakran jártam át hozzá munkanutám és egyre erősebb bókokat kaptam tőle(pl. Kár, hogy kapcsolatban vagy, gyönyörű vagyok, alakomat dícsérte). Teljesen összekavart és nagyon vonzódom hozzá. Nagyon kedves , okos férfi, céltudatos, egyedül él és teljesen eltudja magát látni. Múlt héten is átmentem hozzá kávézni, akkor is nagyon dícsért, hogy mennyire vonzó vagyok. Láttam, hogy csak úgy ágaskodott neki a gatyája, azt hittem letépem róla annyira megkívántam neki, nagynak tűnt nagyon, de fogtam magam leraktam a csészét aztán mondtam, hogy mostmár megyek. Hazajöttem és egy órán keresztül csak sírtam, megtört bennem valami. A mostani páromból teljesen kiábrándultam és már félig el is döntöttem, hogy elhagyom. Ezzel a munkatársammal teljesen összeillünk, olyanokat beszélgetek vele, mintha gyerekkori barátom lenne vagy lelkitársam.

Ti mit tennétek a helyembe? Ott kéne hagynom a páromat(a biztosat) vagy belekezdeni egy új kapcsolatba, ami akkor jól is sülhet el?

Sajnálom, hogy ilyen hosszúra sikeredett, a válaszokat előre is köszönöm szépen.


2023. okt. 21. 17:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
11%

Na először is örülj annak, hogy nem vagy magányos és már 4 éve fixen van párod, ez nagyon nagy szó!

Másodszor is bizonyosodj meg arról, hogy az új faszi komolyan gondolja veled és nem csak 1-2 alkalomra kellennél neki, addig ne lépj ki a mostani kapcsolatodból, mert egyedül lenni nagyon rossz dolog!

Sőt, mivel ez a pasi a munkatarsad, akár még a melóból is kirughatnak, ha nem jól sülnek el a dolgok.

2023. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Hat sajnalom nagyon, hogy igy alakult a kapcsolatod. En mindenkepp azt tanacsolnam neked baratkent, hogy hagyd ott a mostani parodat, akarhogy is alakulna ezzel a masik csavoval. En mindig azt mondom, hogy jobb egyedulcmaganyosnak lenni, mint valaki mellett maganyosan elni.
2023. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts nyugodtan és szexelj a másikkal, de a kapcsolatot hanyagold egy időre vele, vagy bárki mással míg nem hevered ki a négy évet. Egyik kapcsolatból a másikba általában nem kifizetődő. Persze lehetsz kivétel, de lássuk be egy olyan férfi, aki bár tudja hogy kapcsolatban vagy állandóan bókol (flörtöl, "véletlenül" megérint) nem igazán jó embernek tűnik. Neki el kellett volna téged kerülni ahogy csak lehet, mert tisztelettel van a kapcsolatod/társad iránt bármilyen is. Ebből adódóan úgy gondolom hogy szexre utazik, amivel nincs baj ha te is csak azt szeretnél tőle.
2023. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Na most jól ellent mondtatok egymásnak 1-es és 2-es. Őszinte leszek, a 2-essel értek egyet, párkapcsolatban magányosnak lenni borzasztó.

Egy munkahelyen dolgozunk, de teljesen el vagyunk különítve egymástól, más részlegen dolgozunk. Ha nem keresnénk egymást a munkahelyen, hetekig nem is találkoznánk.

2023. okt. 21. 17:14
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, hogy igy bele kerdezek, de neked kicsi a mostani baratod merete? Vagy miert emelted igy ki ezt a reszt?
2023. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért emelte ki, mert nem elégíti ki és neki a méret is fontos.


"Láttam, hogy csak úgy ágaskodott neki a gatyája, azt hittem letépem róla annyira megkívántam neki, nagynak tűnt nagyon..."


Egyébként szingli a kolléga biztosan?

2023. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hát őszintén volt pár kapcsolatom, de a mostaninak a legkisebb a mérete és vele élveztem a legkevésbé..ne ítéljetek el ezért, nekem megfelelne, de a nagyobbat jobban élveztem. Tényleg nagyon ritkán van már köztünk szex és egy ilyen látvány jóhogy megbolondít, de hát úgy tűnik én is őt.

Igen szingli, többször voltam már nála.

2023. okt. 21. 17:31
 8/36 anonim ***** válasza:
25%
És csak szexet akarsz vagy mást is? Ugye tudod hogy őt nem igazán érdekli más a bigyódon kívül, se tisztelet, se más nem jár a fejében? Sőt manipulál, hogy hagyd el?
2023. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem manipulál, de látni rajta, hogy tetszem neki. Mostanában mondta, hogy tőlem csak komolyat szeretne. Nyílván azt mond amit akar, de többször voltunk kettesben és soha nem próbálkozott be. Az, hogy felállt neki meg nem tehet róla.
2023. okt. 21. 17:36
 10/36 anonim ***** válasza:
38%
Én nem azért írom, hanem azért, mert nem tartja tiszteletben a kapcsolatod. Ha tényleg komolyan gondolná veled, lennének érzései irántad olyannyira fájna neki, hogy nincs esélye hogy egyáltalán nem tartaná veled a kapcsolatot, felmondana, vagy csak munkatársi szinten nagy néha, megkérne/kijelentené, hogy ne keresd, ő se fog, mert pótlék miegymás nem szeretne lenni. Ő keress ugyanúgy, mint te őt és már mondta hogy kár hogy párkapcsolatban vagy. Jószándékúnak nem tűnik azért mert hazudik miközben csak megfektetne...De te tudod mibe mész bele vele, viszont mindenképp szakíts a másikkal!
2023. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!