Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha jártok egy ideje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha jártok egy ideje a lánnyal, és nagyon szeretitek, képesek lennétek szakítani azért, mert jól meghízott?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen okból SOHA!


Ha szeretem, + 20 kilogrammal is imádni fogom.


29/F

2012. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Az ilyesmi inkább a lányok szokása.
2012. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

tudtad hogy a szexel kalóriát lehet égetni? durva mi? csak dugni kell

Egyébként NEM a válaszom

2012. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat elsősorban szexre épül, akkor igen; ha személyes "kapcsolatra" akkor nem.
2012. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak azért nem
2012. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 jin ***** válasza:
8%
Lehet
2012. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez addig úgyse derül ki, amíg az adott helyzet ki nem alakul. Az én exem mindig azt mondogatta, hogy bár ő a vékony csajokat szereti, nem zavarta amikor a volt felesége elhízott (de lelkileg kicsinálta emiatt). Én 176 cm vagyok és általában 65-70kg között mozgok, ekkor érzem magam jól és nem vagyok kövér. Épp ellenkezőleg, mivel homokóra típus vagyok a derekam nagyon vékony a csípőmhöz meg a vállamhoz képest. Történt egyszer, hogy poénból ráállított a mérlegre, mert szerinte "asszonyosodtam". A mérleg 74kg-t mutatott. De ez egy ilyen magasságnál eloszlott rajtam, csak a fenekem és melleim lettek teltebbek. Mindenki szerint előnyömre változtam az exem mégis kategórikusan kijelentette, hogy egy elhízott malac vagyok. És minden alkalommal amikor csak tudott belém rúgott. PEdig eleinte hangoztatta, hogy nem számít hogy nézek ki, ő bárhogy szeretni fog. Hm...hm...


A vége az lett, hogy teljesen az agyamra ment ez a kövér vagyok beszólás. Alapból gátlásos vagyok a testemmel kapcsolatban, mert voltam 92kg, amitől szépen lassan megszabadultam. Végül nem ő hagyott el engem, hanem én őt.


Bocsánat ha hosszú lett!

2012. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem.
2012. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

7-es. Ez durva!


Nálunk exem bántott mindig. Én voltam 85 kg, ő volt 115!!!! Amikor megkértem, hogy esetleg álljon odébb, mert nem férek el, akkor hozzám vágta, hogy "Nem én vagyok akkora, mint egy fél ház". Nagyon szíven ütött, szólni sem tudtam hirtelen. Aztán amikor közeledett volna este, akkor megkérdeztem, hogy "Most, hogy ke*élni akarsz, nem vagyok akkora, mint egy fél ház?" Tény és való, hogy nekem sok volt akkor az a súly, de tettem is érte, csak lassan ment, és mindebből ő semmit nem látott, mert sosem volt itthon. De mondjuk az a 115 is sok volt neki.

2012. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha betegség miatt hízott el nem

de ha a sok (mű) kaja és lustaság az oka akkor az már igénytelenség kategória, és akkor leülnék vele beszélni hol merre hány méter...

2012. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!