Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha hosszú ideje nem érzem a barátnőmben a tüzet a kapcsolatunk iránt? Van visszaút? Nem akarok szakítani, ha nem msuzáj.

Figyelt kérdés

állítása szerint még mindig (nagyon) szeret, de a gesztusaiból erős távolságtartást érzek, és nem kapkod az együtt töltött időért


a szexuális életünk lenullázódott, ami most már visszahatott az én vágyaimra is, és bizony frusztrál


viszont! rendszeresen vannak olyan időszakok, amikor az együttlét feledteti a rosszat és jól érezzük magunkat egymással, és ezekre a pillanatokra gondolva fáj belegondolni abba, hogy szakítás közeli helyzetben vagyunk


2022. márc. 8. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Minek kinlodok egymással? Őszintén... Hány évesek vagytok?!

Szex is sivár, a kapcsolat is. El arulod nekem miért kinlodsz meg mindig?

2022. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, hogy mi okozza a problémát. Ezt nem írtad.
2022. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Mit mond, amikor beszélni próbálsz vele erről? Mi okozza?

Én is ilyen lettem mikor rövid időn belül elhunyt több családtagom is, idővel javult. Ezt azért írom példaként, mert lehet konkrét oka az ilyen helyzetnek, veszteség, stressz, betegség, stb. Viszont az is lehetséges, hogy tényleg a kapcsolattal van gond.

Az első (vagy nulladik?) lépés mindenképp az kellene legyen, hogy tisztázzátok hogy miért változott meg. Aztán az okát kell kezelni, ha lehetséges.

2022. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1)egyikünk sem találja igazán a helyét az életben, a távkapcsolatból régóta nem tudunk továbblépni


2)a barátnőm egy az egyben beleviszi a problémáit a kapcsolatunkba, erős hangulatingadozásokkal (munkahely, család stb.)


3) orvosi okokra visszavezethetően nincs kibékülve a testével, ami miatt nem tartja magát vonzónak, nem érdekli, hogy nekem az

2022. márc. 8. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Akkor minek vagytok együtt? 1#nek kell teljesen igazat adnom. Tényleg ez kell nektek? Ne viccelj baszki ez nagyon gáz
2022. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg pszichológus? Innen úgy tűnik, nem a kapcsolatotokkal van gondja, hanem fel nem dolgozott traumák befolyásolják. Sajnos ez még sokakat megkeserít. Talán egy szakember és a kitartás helyre teszi.

Azok meg, akik ebből a kérdésből max a szexhiányt emelték ki, meg, hogy nem minden happy, biztosan nem küzdöttek még mélyraható krízisekkel. Szerencsések, csak jó volna felfogni, nem mindenki van lelkileg rendben alapjáraton - sokszor úgy, hogy nem is tehet róla.

2022. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"a távkapcsolatból régóta nem tudunk továbblépni"

Nem tudtok, vagy nem akartok?

2022. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!