Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesti nők, akik ott is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti nők, akik ott is születtek miért adják elő úgy, mintha kb. ez felérne a királyi család vérvonalával?

Figyelt kérdés

Miért hiszi egy kőbányai vagy egy csepeli nő, hogy mondjuk az a felső réteg tagja és különb bárkinél?

Hisz azok olyan alja kerületek, mégis sokan erre verik magukat, hogy hát "Pest az Pest"'.


2023. okt. 21. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%

Én is Budapesten születtem! Ott van a kórház...


De aki ott volt kénytelen leélni a gyerekkorát, abban a koszban, piszokban, szmogban, zsúfolt tömegben sajnálatra méltó és nem pozitívum.


https://www.youtube.com/watch?v=OO-RvpZV75o

2023. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Mert nők.
2023. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tehetünk a te kisebbségi komplexusaidról.
2023. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
A férfiak között is vannak ilyenek, pláne, ha Budán születtek/élnek. Sosem felejtem el, amikor Budapesten laktam, részt vettem egy aláírásgyűjtési mozgalomban. A srác, akivel együtt gyűjtöttük az aláírást, az első 20 percben letolta nekem, hogy tele van a hócipője a sok suttyóval, aki vidéken született és Budapestre költözött, mert ő még közöttük intelligens emberrel nem találkozott. Egy ponton aztán leesett neki, hogy megkérdezze, hogy én amúgy hol születtem, mondtam, hogy Debrecenben, utána síri kussban végigtoltuk a napot. :D De a fősulis csoporttársaim között is tudtam zsigerből, hogy ki a született budapesti, valahogy ilyen "az én seggemből süt a nap"/"segítsen már valaki értelmezni, hogy mi történik körülöttem" vibe-ja volt mindegyiknek.
2023. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

4.


Minden pesti bunkó szinte, ez sajnos alapigazság. A vidékiek kilógnak onnan, mert értelmesebbek, kulturáltabbak. (Kivéve a romák)

2023. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tartom magam felsőbb rendűnek de vidéki emberekkel nem akaroknl ismerkedni és nem is vagyok hajlandó vidékre költözni.
2023. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6.


Ön szeretheti a zajt.

2023. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Én Hollandiából költöztem vissza Budapestre, ne aggódj lenézek mindenkit, nem csak a vidékit hanem a pesti pronyót ugyanúgy. Nálam nincs hátrányos megkülönböztetés, mindenkit ugyanannyira utálok.😘
2023. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

8.


De azért visszajöttél. Rád nézve megalázóbb, hogy vissza kellett jönnöd "a söpredékhez", mint azokra, akik közé visszajöttél, nagy pofával.

2023. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8,

Nyilván Hollandiában még a mosogatás is nagy falat volt neki, mert nem magyarul kommunikáltak vele.

Most gondolom a szülei nyakán él tovább.

2023. okt. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!