Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szükségem van naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szükségem van naponta egy-két óra egyedüllétre, akkor ne is akarjak párkapcsolatot, és gyerekeket végképp ne férfiként?

Figyelt kérdés
Beszédes fickó vagyok, de egy több emberből álló csoportos beszélgetés, vagy társasági esemény végigkövetése lefáraszt. Naponta szükségem van énidőre, hogy feltöltődjek. Anyám szerint, aki magát háttérbe szorítja másokért, így el kellene felejtenem a párkapcsolatot, a családot, és azt is, hogy a párommal közös barátokon kívül legyenek saját barátaim, mert ennyi mindenre nincs idő. Pedig én igényelném, hogy nem csak a családommal legyek, ne csak a közös barátokkal, hanem, egyedül is, és a párom nélkül a saját barátaimmal is. Ezek normális igények, vagy tényleg 0-24-ben a családom körül kellene forognom, amikor nem éppen nekik keresem meg a kenyérre valót?

2023. szept. 15. 09:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Pont ezért nem értem, miért akar a legtöbb férfi családot. Ezt minden rosszindulat nélkül mondom. Nekem nőként ugyanezért nem kell gyerek. Csak képzeld el, ha olyan nővel állsz össze, mint te vagy, és ugyanannyiszor lép le és hagy ott a gyerekkel, mint te őt.
2023. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Adsz viszont egy-két órát te is a párodnak és addig te viszed a háztartást, a gyerekeket.
2023. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nőként ugyanilyen igényeim vannak. Párkapcsolatban megoldható, gyerekkel már kevésbé, többek közt ezért nem akarok.


Most érted, ha munkaidő után mindkét fél napi 1-3 óra énidőre vágyik, akkor addig mi a halált csinálsz a gyerekkel?


Szóval én maximimálisan megértem az igényeidet, csak ezek nem annyira összeegyeztethetőek a családi élettel.

2023. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Perpill úgy vagyok, hogy párom nincs, nem is volt, de szeretnék. Gyereket meg lehet, hogy nem. Belemehetnék úgy, hogy tudom, hogy nincs énidő, de pár nap alatt kikészülnék, hogy egy percet nem tudok egyedül lenni a nyugiban. Mondjuk megpróbálnám megadni, hogy a páromnak is legyen ideje magára a gyerekek mellett. Csak az van, hogy nem feltétlenül önzőnek gondolom magam, csak tudom, hogy kikészítene, ha 0-24-ben társasági embernek kellene lennem.
2023. szept. 15. 09:09
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Gyereket szerintem ne vállalj. Azért az nagy felelősség és nem random lerakható.

Párkapcsolatod ettől függetlenül simán lehet, csak egy hasonló nőt kell találni. Mondjuk minden nap ellennétek a saját kis dolgaitokkal otthon és ennyi.

Egyébként az is lehet, hogy simán nem találtál még olyan embert, akivel minden okés és maga a jelenléte pihentet. Nekem is volt olyan barátnőm, akivel egyszerűen nem tudtam volna folyamatosan összezárva lenni, de olyan is, akivel együtt éltünk és feltöltött az is, hogy csak vagyunk egymás mellett.


#1: Nyilván azért akar a legtöbb férfi családot, mert nem ilyenek.

2023. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
4 De figyu, ez önmagában nem önzés. Akkor válhat azzá, ha bevállalod valakivel a gyereket, aztán minden nap kikéred magadnak a pár óra énidőt.
2023. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

"Nyilván azért akar a legtöbb férfi családot, mert nem ilyenek."


De, ilyenek, csak nem mondják el ilyen jól. Ha annyit kéne a gyerekkel lenniük, mint egy anyának, nem akarnának szülők lenni. Úgy tényleg bulinak hangzik, ha valaki más látja el.

2023. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Valahol a szívem mélyén szeretnék kis lurkókat, és azt gondolom, hogy odaadó apa tudnék lenni, aki szereti a gyerekeit, és a gyerekeim is tudnának engem szeretni. Ha 30 évesen ilyen vagyok, mennyit lehet még csiszolni rajtam, hogy működjön az, hogy jó apa tudjak lenni, illetve mi az, amit még muszáj lenne. Extrovertált ismerőseimnek is van gyereke. Nekem az jön le a válaszokból, hogy csak olyannak szabad gyereket vállalni, aki introvertált, és tud állandóan más emberek körül pörögni.
2023. szept. 15. 09:17
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz tipikus recept egy élet tönkretételére. Az egyik helyen azt írod, hogy gyerek kéne, a másik helyen meg azt, hogy partner. Ebből nem sok jó néz ki elsőre.
2023. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

#7: Imádom, amikor itt néhány nő megmondja, hogy milyenek a férfiak. Bár azt nem értem, hogy akkor miért akadnak ki, ha a férfiak mondják el, hogy szerintük milyenek a nők.

Nyilván mindkettő oldalról nevetségesek ezek a negatív általánosítások.

2023. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!