Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy igaz szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy igaz szerelem? Létezik olyan, hogy két ember egymásnak van teremtve, csak jókor jó időben kell találkozni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem létezik ilyen
2023. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Ezotéria szerint van. Ikerláng fajta kapcsolatról beszélünk. A lelkitárs nem igazán illik oda, mert az vonatkozhat barátra, állatra, rokonra is. Az ikerláng fogalom csak szerelmespárokat jelent.


Egyébként bár olvastam ilyesmiről (mert ilyen gyagya vagyok, kíváncsi-fáncsi) nem hiszek benne. Nincs szerintem olyasmi, hogy sors vagy véletlen inkább szabad akarat. Szóval a két félen múlik. Ebből adódóan szerintem rossz/jó időzítés se létezik. Ha "igaz" szerelemről van szó akkor a két fél mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, mert szeretik egymást. Ha az egyik feladja, megunja akkor "hamis" szerelemről beszélünk.

2023. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen van, csak nem úgy ahogy a médiában be van ez mutatva.

Ugye a társkeresés arról szól, hogy olyan embert keresel, aki minél több dologban passzol hozzád, és így minél kevesebb kompromisszumot kell kötni.

Tehát azok az emberek, akik minden kulcsszempontban olyanok/úgy gondolkodnak mint te, ők az úgymond igaziak.

2023. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerelmi regényekben, romkom filmekben igen, de ott is csak egyfajta írói hatalomnak köszönhetően. A valóságban meg "van, ami van", és ennyi. Sokaknak még az sem.
2023. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha létezne nem múlna el.

De elmulik.

2023. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igazi "szerelem" vagy inkább kötődés, szerintem csak anya-gyerek közt van ami sírig is tart es érzelmibiztonság érzés van, egyébként nincs.
2023. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon sajnálom, hogy hitetlenek vagytok.

Nem hisztek benne.

Létezik. Van egy fogalom, az "eleve elrendelt".

Nekik adva van a hely és idő. Nekik találkozni kell!

9. éve ez az érzés telít el bennünk a férjemmel.

2023. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

7.


0 igényekkel bárkinek lehet ilyen kapcsolata, mindig idillinek fogja minősíteni, hiszen "jó az".

2023. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7: Szerencsések vagytok. De nem mindenkinek "adatik meg". Ezzel ugye tisztában vagy? Nem lehet mindenkinek eleve "elrendelt" társa.
2023. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
#8 jó parasztnak lenned?
2023. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!