Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szülnétek gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szülnétek gyereket albérletbe?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha stabil a keresetünk és bele fér mellé a gyerek. Akkor igen, nyilván egy idő után nagyobb kellhet ha ez kisebb lakásban történik meg.

Én hitel mellett nem szülnék pl: ha először házat vennénk és utána jöhetne a gyerek.

2023. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem szülnék. Albérletbe végképo nem.
2023. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem! Soha! Jézusom! Eleve, onnantól orulhetek, ha nem rak ki a tulaj. Adok ki lakást...nálam pl ki van kotve szerződesben, hogy gyerek nem johet amennyiben mégis jon, egyoldaluan felmondhatom a szerzodest!
2023. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy sem szülnék, albérletbe pláne nem.
2023. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem!

Mi inkább vettünk fel hitelt, vettünk egy saját házat és úgy vállaltunk gyereket.


Az albérlet volt havi 120ezer +70rezsi.

Most fizetünk 50ezer hitelt +40rezsit.


És itt senki nem mondja meg mit csinálhatok, hány gyereket vállalhatok. Nem kell aggódni, hogy kitesznek.

2023. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

#3 gyönyörű példamutató hozzáállás :)



🤡

2023. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Simán. Így született az első gyerekünk. Második már saját lakásba érkezett.
2023. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

Soha nem szülnék, mivel nem akarok gyereket, de ha akarnék akkor albérletbe kizárt. Túlságosan instabil, bizonytalan, bármikor felmondhatják v eladhatják a fejem felől.

OFF: Semmi baj nincs a hármas hozzáállásával, az Ő lakása, annak adja ki, akinek csak akarja, nyilván jó oka van rá, hogy gyerekes nem mehet! Én lakásom jelenleg barátoknak van kiadva, de ha újra bérbeadó sorba kerülne, eszembe nem jutna kiadni gyerekesnek. Épp elég negatív tapasztalat van már a környezetünkben, pl fal, kanapé, szőnyeg összefirkálása/festése, parketta összekarcolás, tapéta leszedés stb stb. Hát köszi, de nem, kihagyom. Plusz egy rendkívül nyugodt, csendes lakóközösségben található a lakásom, fix h nem költöztetnék be oda kisgyerekes családot, hogy aztán majd csinálja a műsort..

2023. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

6

Igen, hiszen az lenne a tisztesseges gondolom, ha ingyen adnam ki...igaz e?

2023. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

egyáltalán nem szülnék sehova.



magamat fenntartani sincs pénzem, nem hogy plusz egy embert felnevelni. mindent úgy csináltam ahogy a nagy könyvben meg van írva, egyetemet végeztem, beszélek nyelveket, de 30 éves korom után sincs se saját ház, autó, egy kutya eltartása is nehézkes.

és a kutya nem megy egyetemre, zongora órára, nem kell ruhára cipõre kiadni, nem kér zsebpénzt.


ahogy a világ halad, jövõje se lesz a gyerekekek, mert minden csak romlik, a környezet és a klíma, a gazdaság, a kilátások. nem lennék azoknak a szülõknek a helyében, akik ezt tudva bevállatak egy gyereket ebbe a katasztrófába, és majd ha 18-20 év múlva megkérdezik õket, hogy anya, miért kellett ezt?



pusztán azért, hogy valami gyárnak vagy cégnek legyen új rabszolgája, aki heti 60 órákat robotol, és még így is remeg, hogy ne legyen valami váratlan kiadás ami miatt az utcára kerül? mert ugye ezekkel a tendenciákkal nemhogy házat nem fognak venni, de örökölni se.


tutifix, mert én se fogok, a szüleim amennyi nyugdíjat kapnak majd, a saját megtakarításukat felélik, valószínüleg még én tartom majd el õket.

a mi generációnknak ez lesz a "gyerekvállalása". a saját szüleink.


meg milyen élete lenne annak a gyereknek, mittudomén 2040akárhányban?


miközben nyáron 55°C lesz, télen szétfagy minden, a maradandó idõben meg olyan áradások, hogy vizibciklivel megyünk a nagyteszkóba?

10 szobatárssal, mert annyi a lakbér?

ahogy az egészségügy kinéz, valószínüleg orvosi ellátás nélkül, mert olyan lesz mint az usában, hogy kórházba csak bemenni is drága luxusnak számít? ráadásul szerintem a kovid nem az utolsó ilyen vírus volt, lesz még ilyen.

milyen élet ez? a leggyûlöltebb ellenségemnek nem kívánok ilyen életet.


hát nem. bekaphatják ezek a cégek, a politikusok.


valószínüleg itt is betiltják majd az abortuszt, fogamzásgátlást, hogy szaporodásra kényszerítsék az embereket, de akkor se vállalok gyereket.

2023. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!