Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bűn ez, hogy elgondolkodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bűn ez, hogy elgondolkodtam az ilyen “sugar” kapcsolaton?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. 18 éves korom óta dolgozom (- mellette tanultam tovább). A későbbiekben sem szeretném feladni a munkám, szeretek dolgozni. Több ajánlatot is kaptam efféle kapcsolatra, de sosem éltem vele. Nem tudom hogy működik, ki mit szeretne ettől. Én csak azt, hogy legyen egy plusz biztonság érzetem, hogy minden rendben legyen körülöttem. Nincs párkapcsolatom, gyermekem, és nem is tartom magam egy rib.ncnak ettől, hogy ez eszembe jutott. Nem élősködni szeretnék máson, hiába hangzik úgy.

Ez ennyire borzalmas dolognak hangzik, mint amennyire sokan így gondolják?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2023. okt. 22. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Gondolni miért lenne bűn? De csinálni nem túl erkölcsös főleg nem úgy, hogy nincs rá bőven szükség. Ráadásul veszélyes is lehet, tönkretehet.
2023. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem ítélkezem, viszont az első helyesen írta, veszélyes. Nekem is lett volna lehetőségem hasonlóra, de nem mentem bele, mert akármennyire is kellene az a plusz, nem fogom vásárra vinni a bőrömet. Még úgy sem merném, hogy ismerem az illetőt.
2023. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom hogy működik, ki mit szeretne ettől." - Nem derült ki, hogy mit ajánlanak, mit ígérnek és miért? Akkor az miféle ajánlat?

"Én csak azt, hogy legyen egy plusz biztonság érzetem, hogy minden rendben legyen körülöttem." Dolgozol, és szereted a munkádat. Ez bőven elég biztonságot ad. Mennyivel adhatna többet bárki más kívülről? Ez miért nem elég?

2023. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem bűn, de valóban csinálni alapvetően nehezebb, mint az elsőre tűnhet. Olyat kicsi eséllyel fogsz találni akivel tényleg kölcsönösen megvan minden és nem lesz egy idő után teher. Ha pedig megvan minden, akkor már miért nem rendes kapcsolatot alakítasz ki, miért támogatáson alapulót? Érted..


Nekem teher lenne olyannal lenni akivel nem akarok őszintén lenni.

2023. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatbűn nem létezik.
2023. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
mennyi az annyi?
2023. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn, de nincs jó vége. Gyorsanhamar tudlajdonként fognak kezelni és a tartásod és a nőiességed dobhatod is a kukába.

Sugardaddy fizet, ha tetszik, ha nem, szét kell rakni a lábad.

2023. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Barmikor abba lehet hagyni mint barmilyen kapcsolatot. A partneren mulik hogy lesz.
2023. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Én azt gondolom, hogy az embert a gondolkodás tudja előbbre vinni. Tök jó dolog, hogy számtalan forgatókönyvet eljátszhatunk a fejünkben, így sokkal könnyebb jobb döntést hozni, mint ha csak úgy belevágnánk valamibe. Csak ha elgondolkozol rajta, akkor ne csak a potenciális pozitívumokat gondold át, hanem a negatívumokat is! Igen, ahogy #7 is írja, ez nem csak annyival jár, hogy anyagilag kapsz egy stabilitást. Sőt, egyáltalán nem stabil egy ilyen kapcsolat sem, mert bármikor mondhatja a másik fél, hogy "bocsi, vége". Ha pedig pénzt akarsz, akkor általában elvárják, hogy te is tegyél érte. Nyilván a partnertől függ, hogy mennyire van tekintettel rád, lehet, hogy olyan lesz, mint egy rendes kapcsolat, csak ott van extrának a pénz, de lehet, hogy olyan lesz, mint ha a kvája lennél, akinek bármikor szét kell tennie a lábát, máskülönben ugrik a pénz.
2023. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem bűn, csak te sem gondolod komolyan!
2023. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!