Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húgom szavai elgondolkodtattak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom szavai elgondolkodtattak. Szerintetek is változtatnom kellene, hogy jobbá tudjam tenni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal de úgy érzem ez nem egy normális kapcsolat. Húgom azt tanácsolta most már mindenképp beszéljek vele. Ahogy elmeséltem a húgomnak a problémáimat azonnal átlátta a helyzetet és azt mondta elsősorban itt nekem kell változtatnom mert úgy látja h én alárendelve vagyok a barátomnak és ő az uralkodó. Hagyom h irányítson pedig engem ez zavar. A szex terén kiszolgáltatva megalázva érzem magam mert sokszor durva a barátom és hiába szólok neki h fáj vmikor meg se hallja. Bűntudatot érzek ha azt mondja h kibírja ha nem akarok vele lefeküdni de tudom h közbe meg nagyon szeretné. Hagyom h bábuként mozgasson és mintha sodródnék az árral. Azt mondta a húgom h egy kapcsolatban egyenrangú félként kell tekinteni a másikra és a szexben is a másik érdekeit vágyait saját magunk elé kell helyezni. Ha nem vagyunk egyensúlyban akkor az egyik fél el lesz nyomva. Mivel eléggé zárkózott vagyok nincs is önbizalmam és nem vagyok magabiztos. Azt mondta biztos h őt is érzi h nincs rendben köztünk vmi de lehet nem meri mondani mert fél h szakítok vele. Pedig egy pasi szereti ha felnézhet a barátnőjére ha ő is irányít magabiztos. Sajnos én egyáltalán nem vagyok ilyen és nem adok hozzá semmit ehhez a kapcsolathoz. Pedig ott van bennem az önbizalom vhol mélyen csak felszínre kellene hozni és őszintén elmondani neki a problémáimat. Meg kell tanulnom a sarkamra állnom és változtatnom a kapcsolatomon.
2014. okt. 5. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta először a felismerés a legfontosabb h itt nekem kell változtatnom. Utána pedig gondolkodnom kell h hogyan kezdjek hozzá. Egyszóval ő veszekedés nélkül higgadtan kompromisszra hajolva ezt mondaná neki: Figyelj xy! Úgy érzem h nem működik rendesen köztünk ez a kapcsolat és ezen elsősorban nekem kell változtatnom. Elhatározram h a sarkamra állok és igyekszek magabiztosabb lenni. Eddig hagytam h mindig te irányíts de most rajtam a sor. Ezért nem akarok most veled lefeküdni mert most nem igénylem.
2014. okt. 5. 11:59
 3/5 RRR ***** válasza:

ahogy CroW93 mondta:

igen



de mit is szeretnél igazából megtudni kedves kérdező??

2014. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Pontosan.
2014. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Miért kell ehhez a húgod, azt nem értem:

" szex terén kiszolgáltatva megalázva érzem magam mert sokszor durva a barátom és hiába szólok neki h fáj vmikor meg se hallja. "

- alapos ok arra, hogy azt mond neki:

figyelj xy, te egy bunkó állat vagy, hess!

2014. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!