Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú ideje (> 5 év) párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje (> 5 év) párkapcsolatban lévők! Elő szokott fordulni, hogy fellángoltok valaki más iránt, és elgondolkodtok a kapcsolatotokon? Ha igen, milyen gyakran? Mennyi ideig szokott tartani egy-egy fellángolás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Harom eve voltunk egyutt es egy elerhetetlen idosebb szemely jrant langoltam fol. De mivel elerhetetlen volt nem fordult meg a fejemben a kapcsolatom atgo dolasa sem.

Amikor 8 eve voktunk egyutt, akkor viszont betoppant a harmadik es szetmentunk, a kapcsolatomat elotte sokszor atgondoltam, es mikozben ez volt, akkor is, de aztan mar nem volt mit gondolkodni.

2015. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál:)
2015. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11ève vagyunk együtt, de eddig nem fordult elő!
2015. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha elgondolkozok azon, hogy mással milyen lenne, de nincs fellángolás szinten. 6 éve vagyunk együtt.
2015. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ide tartozik e. Kapcsolatfüggö vagyok, voltam, ha nem volt okés valami akkor, gyakran elöfordúlt pár hétre,hogy más iránt lángoltam fel. De a biztosat a bizonytalanért , tudtam párommal valahogy el vagyunk, de a másik lánnyal kitudja, nem e lenne rosszabb. Az uj mindig jobbnak néz ki aztán...
2016. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!