Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknek 30 évesen sincs kapcsolatuk, azok tuti beleestek abba a csapdába, hogy nem veszik észre hogy öregszenek és nem igazítanak az elvárásaikon?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre, hogy azok a nők, akiknek még 30 körül sincs senkijük és amiatt panaszkodnak, hogy "nincs egyetlen normális pasi sem" a környezetében, azok észre sem veszik hogy ők maguk már nem mai csirkék és ahelyett hogy az elvárásaikat lefele tolnák, épp ellenkezőleg, halmozzák az elvárásokat! Ötvözik egy 20 éves lány és egy felnőtt nő elvárásai.

Mire gondolok itt pontosan? Ugye mi kell egy 20 éves nőnek? Az hogy a pasi nézzen ki jól és legyen vagány. Ezt sokféleképpen lehet, nem feltétlenül van anyagiakhoz kötve, de ha már egy kicsi pénzed van, már vagány vagy. Lehetsz vagány úgy is ha mondjuk jó a dumád, társaság középpontja vagy, érdekes hobbid van, de ha már van egy 1-2 milliós autód már azzal is menő vagy egy 20 éves csaj szemében mert a legtöbb 20 éves kisfiúnak még az sincs. A külső szintén nem nagy elvárás, mivel az a férfi aki 20 évesen jól nézett ki az a közhiedelem ellenére a 30-as sőt a 40-es éveiben is jól néz ki. Viszont a nőkre ugyanez nem mondható el.

Ezzel szemben egy 30 éves nő aki nem veszi észre, de már ráncosodik, ott vannak a szarkalábak a szeme alatt, csak neki nem szúrja ki a szemét hogy már nem 20 éves, ennek ellenére ugyanúgy elvárja a jó külsőt egy férfitól, csak még mellé még egy rakás mindent. Hogy legyen saját lakása, ne 1-2 hanem inkább 10-20 milliós autója legyen, ha diplomás a nő elvárja hogy a pasi is diplomás legyen és keressen többet mint ő, elvárja hogy már rengeteg tapasztalata legyen a nőknél, de ne legyen egy tisztátalan gondolata sem, véletlenül se gondoljon más nőkre és sose lépjen félre, annak ellenére hogy minden nő odáig van érte, csak őt szeresse és csak tőle akarjon gyereket és teljes alárendelődést családi élet keretein belül. Stb.


Azok a nők akik még 30 évesen is egyedülállóak, szinte biztos hogy ebbe a hibába és egyben nagy csapdába estek bele, hogy nem veszik észre hogy öregszenek, tehát az értékük a húspiacon csökken, de az elvárásai pedig csak növekszenek és irreálisak? Ezért nem találnak "normális" pasit?


2023. okt. 23. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Ámen😂😂😂
2023. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
😂😂😂😂😂 a 30 3ves no oreg ezek szerint ? Az komy hallod ....te beteg vagy mar bocs
2023. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Csak a férfiak lúzerek 30 évesen! A nők nem!
2023. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Miért teszed fel ezt a kérdést naponta?
2023. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
4es, mert meg van fizetve ezért, az oldal üzemeltetői által. Nem csak ő, mások is. Másképp nem pörögne a "biznic".😀😀
2023. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
30 éves nő vagyok, egyedülálló, mert egy éve szakítottam a párommal és szerettem volna magam rendbe szedni, mielőtt újra kapcsolatba kezdek. Az elvárásaimból nem fogok lejjebb adni, mert nem várok el többet annál amit én is nyújtok, nem fogok megalkudni csak hogy legyen valaki. Egyedül is boldogulok, nem ma kezdtem az arcápolást, így szép a bőröm, de nem is kell olyan férfi az életemben akinek ez lenne az érték bennem, hogy “jó nő vagyok”. Nem panaszkodok, hogy nincs normális férfi, mert látom hogy van, de vagy foglalt vagy nem passzolunk, de nem fogom kevésbé normálisnak tartani. Nem igazán értem a kérdés lényegét, elszerettél volna valamit érni vele vagy csak a napi 30-as nők leszólását olvashattam?
2023. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%

Igaza van, tényleg gáz, amikor 30 fölött, 20 éves gyerekek között tekeregnek és nem veszik észre magukat, hogy gáz, amit csinálnak.


Kicsit olyan, mint Lakatos Armando 16 évesen, a 12 évesek között 🤣

2023. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Pont amúgy az a jó, ha az embernek 30+-osan, éretten érik meg a gondolkodásra arra, hogy nem minden jöttmentnek ad esélyt. Persze, az is hülyeség, ha emellé a "butább típusú 20éves p...a" elvárások is ott vannak, de ezek nem a nők többségénél vannak amúgy sem.
2023. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Az elvárásaimból nem fogok lejjebb adni, mert nem várok el többet annál amit én is nyújtok"

Mit tudsz nyújtani? Pontosabban, mivel tudsz többet nyújtani mint egy 20 éves nő?

2023. okt. 23. 12:55
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
9: én nem az a válaszoló vagyok, de azt, hogy ki miben tud többet nyújtani, azért nagyban attól is függ, hogy a másik oldalon álló ember mit vár el. A hozzád hasonló férfiaknak tiszta sor, az egyetlen érték a nőben a p...n kívül a feszes test. De azért van nagyon sok férfi, aki ennél messzebb lát, vagy vannak olyan céljai az életben, amihez nem mindegy, milyen életszakaszban álló, milyen érett nővel jön össze (pl. ha vki gyereket akar, és nem a klasszikus "én keresem a pénzt, a nő meg otthon ganajoz" családmodellben hisz, akkor nagyobb eséllyel fog vkit választani, akinek már évek óta van munkatapasztalata, látszik, milyen a munkához való hozzáállása, pénzügyi kultúrája, mennyire passzolnak személyiségre, mennyire érett... hát ahogy elnézem a legtöbb 23 év alatti anyukát a környezetemben, sajnálom a gyerekeiket, annyira nem érettek arra, hogy szülők legyenek...). Nyilván egy értelmes 30as nő nem egy olyan pasas után fog koslatni, aki komolyan azt hiszi, hogy egy 30as húzza le magát a WC-n, mert semmi érték nincs benne.
2023. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!