Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy Tunéziai srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy Tunéziai srác a kiránduláson.1 hónapja beszélünk messengeren. Úgy néz ki,megyek tavasszal.Hotel szobára ő nem jöhet fel hozzám gondolom. Hogy fogjuk tudni ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 09:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező,

Itt mindenki az aggodalmát fejezte ki - ki finomabban, ki kicsit karcosan, de jó szándékkal - szóval kérlek, térj észhez, és gondold át az egészet. Kívánom, hogy sikerüljön jobb belátásra térned.

2023. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez a 21. század, és igazából a szex mindenkinek a magánügye. Szerintem a te dolgod, hogy egy pasinak fizetni akarsz a szexért - mert igazából ez történik - de őszintén, közelebb/olcsóbban nem találtál?

Ennyi pénzt kiadni azért, hogy megdugjon egyszer-kétszer egy kedvesen mosolygó arab srác, hát...

2023. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Látom a nagy jó szándékot a 42-es HSZ-ban is :D

Igazából sír itt a sok incel, mert nekik nem jut nő egy külföldinek meg igen. Ne foglalkozz a sok 30+ os szűzzel, akiknek max a kezük a barátnőjük :D

További jó sírást fiúkák!

2023. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

43

Baromira megragadtad a lényeget... Gratulálok.

Az meg cseppet se zavarjon majd, ha a kérdezőt bevágják egy viskóba és a lábát sem teheti majd ki. Vagy elcserélik két kecskére.

2023. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én nőként kommenteltem, hogy biztosan talál jobbat is, még korábban 😅😅😅


Szerintem de persze, csak incelek írták ide, hogy fusson innen. Komolyan kérdező egyébként gondolj erre úgy, hogyha lenne lányod, mit mondanál neki ebben a helyzetben.

2023. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!