Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibol vonhato le rogton netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibol vonhato le rogton netes ismerkedesnel ,hogy a ferfi elsosorbqn csak szex kapcsolatot keres ?

Figyelt kérdés

Mik azok a kimondott megnyilvanulasok,beszolasok,viselkedesi formak amibol gondolkodas nelkul egyertelmuve valik ,hogy q masik leginkqbb szex kapcsolatot keres ? Es abbol lehet a kozel jovobem komolyabb kapcsolat ?

Regen randiztam mar ,nem olyan regen szqltam ki egy tobb eves parkapcsolatbol ,igy kicsit uj szamomra .n30


2023. okt. 17. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

- Ha folyamatosan arrol kerdez, kit szeretsz az ágyban.

- Ha elmeséli, hogy randira is csak akkor megy el, ha engeded seggből-szájba, mert az ugye alap.

- Ha neten ismerkedek, akkor lehetőlég jó későre időzitem a hivást, h kideruljon, van e felesége.

- Megkérem, hogy első randin, jojjon el ertem autóval, es utána hozzon is haza. vannak.

-6.7. randi után bújok csak ágyba.


Ilyesmi óvintezkedéseim

2023. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 5 randit vársz amig lefekszel vele
2023. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! :)
2023. okt. 17. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton a szexuális szokásaidról érdeklődők


Ha ki is jelenti, hogy ő komolyat nem akar


Személyesen szinte felfal a szemével, fogdos, folyamatos testi kontaktust keres

2023. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom ! :)
2023. okt. 17. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdeklődik igazán irántad és már az elején arról győzköd, hogy a normális kapcsolat már nem reális.
2023. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!