Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben megéri nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben megéri nekem "nyomulni" vagy küzdeni a férfiért, vagy ez egyáltalán nem imponáló?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtem egy férfival, akivel már kezdett komolyra alakulni a dolog. Aztán én mondhatni beijedtem, legalábbis röviden, és lezártam vele. De persze addigra teljesen oda lettem érte, így saját magamat hoztam rossz helyzetbe. Aztán eltelt pár hónap, nem nagyon mertem őt megkeresni, viszont ő megkeresett, akkor beszéltünk valamennyit. Aztán nem rég összefutottunk véletlenül az utcán, rohanásban voltunk mindketten, de köszönt, kedvesen mosolygott, váltottunk pár szót. Ezek után vettem a bátorságot végre és megkerestem, felhoztam a talit is, amibe belement, bár pontosan még nem beszéltük meg mikor. Úgy ért "véget" a beszélgetés, hogy szimplán leokézhatom a talit, hogy majd szól, de érdeklődhetek is igazából, hogy mi van vele, stb stb. Viszont, félek attól, hogy ez már túl "nyomulás" lenne, hiszen lehet, hogy nála akkor ott el vágtam magam és nem is kiváncsi már, nem akar beszélni.

Nyilván egyébként, a talin felhoznám neki azt amit érzek, hogy akkor miért csináltam ezt, stb, csak nem tudom, hogy addig is merjek e "nyomulni" és írni, érdeklődni, vagy jobb ha nem?


2023. okt. 27. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivelhogy te stoppoltad őt neked kéne most érdeklődést mutatni felé.


"Úgy ért "véget" a beszélgetés, hogy szimplán leokézhatom a talit, hogy majd szól, de érdeklődhetek is igazából, hogy mi van vele, stb stb."


Nyugodtan ráírhatsz és kíváncsiskodhatsz hogy van, mi újság és beszélgethettek, hogy érezze, hogy nem egyoldalú az egész. Aztán ha randit egyeztek mikor jó (hétvégén 1-2 héten belül) akkor már simán csak viszonzod amit ő csinál, elvégre egálban lesztek. Ha randizni ezer évet kell várni, vagy a randin is kutyát szeretne belőled akkor többet ne randizz vele és tiltsd is le!

2023. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írjál rá és érdeklődj. Valóban most neked kell kicsit "teperni", de ha találkozni is fogtok, akkor érdekel téged a pasi, és ezt szerintem ha érezteted vele, akkor azt ő is értékelni fogja.
2023. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első randiig nyomulj kissé jobban mint elvárt, mivel legutóbbi Te pattintottad, de az ég szerelmére, ne hozd fel, hogy mit érzel, hogy akkor miért csináltad azt, stb., csak engedd forogni az idő kerekét előre!
2023. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

„Ilyen helyzetben megéri nekem "nyomulni" vagy küzdeni a férfiért, vagy ez egyáltalán nem imponáló?”


Nem nyomulás, hiszen mondta hogy beszélgetni szeretne veled. Ha érdeklődne, hogy miért ráztad le fogd rövidre, mint pl. úgy érezted sietős volt a tempó. Ha nem hülye akkor leesik neki, hogy mostanában se akarsz rohanni. De neked kell kimutatni, hogy még mindig befutó számodra, randi során pedig ismerkedjetek elvégre az a randi lényege.

Sok sikert kérdező! ☺️

2023. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3.vagyok,látod a 4.is azt írja, hogy ne ereszd bő lére a múltkori dolgot, mert az rosszul sülhet el, fogadd meg!

Minden jót! ;-)

F.

2023. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megfogadom :)
2023. okt. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!