Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bitorló37 kérdése:

CSOK-os férfiak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye?
2023. okt. 28. 08:04
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Nem ismerek egyet sem személyesen.
2023. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én személy szerint undorítónak találom őket. Van olyan ismerősöm, aki mindig csak abból élt, hogy hitelt hitelre halmozott, mert a rongyos ruháin kívül, ami rajta volt, nem volt semmije, de gyermekekkel bőven megáldotta az Isten, de számára ez is átok volt. Persze a pénz lehetőségét hamar meglátta, nem csak a gazdagabb, jól kereső nőkben, hanem a gyerekekben is.

Mondjuk én mondtam neki, hogy hiába is gondolja azt, hogy ebből pénzt lát valaha, mert büntetett előélettel sajnos nem fog menni, pláne nem mindegy ugye, hogy mivel is volt büntetve. Arról nem is beszélve, hogy alkoholista, rendezetlen családi hátterű emberekről már a jogilag csak kicsit jártas embereknek is leesne, hogy mit is akar tulajdonképpen. És hát még nagyobb probléma, hogy már több mint 10 éve nem lehet kötelező genetikai vizsgálatra előállítani senkit, csak a fegyveres testületnél szolgálókat, de én ismerek olyat, akik nem éltek ezzel a lehetőséggel, mert a puszta gondolatától rosszul voltak, hogy egy ilyen visszataszító ember pofáját lessék évtizedeken keresztül, azon kívül a látszat ellenére nem hülyék. Visszatérve, ha esetleg mégis DNS birtokába jutna valaki, van egy csodálatos rendelkezésünk, a GDPR-nek köszönhetően, amelynek hála olyan pert lehet az ilyen nyakába akasztani, hogy ahhoz képest a kívánt CSOK összege csak egy csokira lenne elegendő.

2023. okt. 28. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha Google fordítóval lenne. Érti valaki, hogy mit akar a kérdező?
2023. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2023. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem értem a problémáját. Asszem felkeresem a tanáromat ismét, mert ez most nagyon kifogott rajtam.
2023. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megyek kezeltetni magam. Ez hogy jutott eszedbe kérdező?
2023. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!