Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan képesek emberek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képesek emberek úgy párkapcsolatba belevágni, hogy nem fix hétfő-péntek 9-17 (vagy 8-16, stb) munkarendben dolgoznak?

Figyelt kérdés
A nem megegyező, sokszor hétvégére is kiterjedő munkaidő iszonyatosan károsnak hangzik egy párkapcsolatban. Egyszerűen teljesen elveszi az együtt eltölthető időt, ami pont, hogy az embernek mindennél, még a munkánál is fontosabbnak kellene, hogy legyen. Saját példámból kiindulva, ha a párom akár csak 1-2 órával korábban vagy később végezne mint én, már kizáró ok lenne, hogy vele legyek, hisz a párom mindennél, a párommal eltöltött idő pedig pláne mindennél fontosabb.
2023. okt. 28. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy nem vagyunk párkapcsolat függők. Mindkettőnknek megvan a saját élete és egyedül is jól tudjuk érezni magunkat.


Mindkettőnk munkájában vannak olyan periódusok, amikor nagyon sokat kell túlórázni, netán napokra el kell utaznunk. Nyilván néha jó lenne többet találkozni, de valahogy egyikünk sem éli meg ezt ki tudja mekkora tragédiának. Ilyen az élet. Dolgozhatnánk keveaebbet, és nyomoroghatnánk fele ennyi pénzből.

2023. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párod mindennél fontosabb lenne számodra, akkor ez nem okozna gondot. Ráadásul ha valamelyikőtök munkahelyet vált időközben, ahol más lesz a beosztás, akkor szétmentek? :D Ezeket mindenképp, még az ismerkedés elején tisztázd a másik féllel. Én biztosan nem kezdenék ilyen emberrel.
2023. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Amíg ilyen szinten válogathatsz a párjelöltek között, nincs baj, kívánom, hogy így is találd meg az igazit, lehetőleg jó bő merítésből, hogy ne kelljen senkire sem kényszerből ráfanyalodnod. De van, akinek más dolgok fontosak, esetleg úgy vannak vele, hogy ez is fontos lenne, de valahol engedniük kell, hogy összejöjjön valami párkapcsolat.
2023. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az egy-két óra különbség nem rossz. Az megint más mint pl. 3 műszakba jár valaki, vagy 12 órázik és ellentétes műszakban vannak. De pár óra különbség nem a világ vége. A jó oldalát kéne nézni: tudod, hogy milyen érzés amikor hiányzik, vágysz rá, vele akarsz programozni. Míg ha állandóan együtt vagytok akkor fogalmad sincs róla milyen hiányolni. Szerény véleményem szerint a sok együtt töltött idő, főleg sülve-főve egyáltalán nem jó. Vezethet beteges ragaszkodáshoz, vagy ahhoz, hogy megunod a másikat.

A mérték, az arany középút az igazi (az élet bármely területén).

2023. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Sokan megelégszenek egy gyors menettel is.
2023. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, én dolgoztam 0-24-es helyen, elég sokan voltunk, és nagyon sok ember családos volt. Ráadásul tök jófejek! Apum pl kérdezte mikor elkezdtem dolgozni, hogy mennyire rosszak a főnökök. Hát kb az egész tágabb vezetőségből 1 férfi volt akit nem nagyon bírtak, de még ő se volt durván szemét.

Nem tudom, valahogy úgy éreztem hogy a nehéz munkakörülmény, éjszakázás, változó műszak összehozta az embereket.

De én se vállalnék családosként ilyen munkát, és nem tudom ők hogy bírták ezt összeegyeztetni

2023. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

🤣Ezek szerint csak irodai dolgozóknak kéne párkapcsolatban élniük?

Úgy oldom meg, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő. Nem igénylem nonstop a seggembe a páromat, sokkal fontosabb a minőségi idő.

(Egyébként, ha egyikük se 8-16- ig dolgozik, de egy műszakban, akkor ugyanannyit lehetnek együtt.)

2023. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Én hétvégén dolgozom, viszont heti 2-3 hétközbeni szabadnapom van. Én ilyenkor akarok a párommal lenni.
2023. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kemény, hogy ennyire büszke vagy a beteges gondolkodásmódodra :D Szerintem maradj a macskáknál, bár valszeg te még nekik is sok lennél.
2023. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire fontos az együtt töltött idő, akkor valamelyik fél válthat olyan munkára, amiben már összehangolt a munkarend. Ha nem, akkor mégse annyira fontos az együtt töltött idő.....
2023. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!