Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrejtenéd facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrejtenéd facebookon a kapcsolati állapotodat egy ember miatt?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi, majd egyik napról a másikra felszívódott. Igazából nem is értem minek írt, nem volt túl érdeklődő...közben gyanítom letiltott vagy némított messengeren. Már nincs kint a profilján hogy egyedülálló meg semmi.

Értem én ha nem kellek valakinek, de nem vagyok egy tapadókorong...felnőtt nő vagyok tudomásul veszem ha nem kellek valakinek.


2023. okt. 28. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tök mindegy? Én pl.: nem rejteném el
2023. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szégyelli hogy kezdeményezett
2023. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne azt hinni, de ő nem nagyon volt kommunikatív, kb én vittem tovább a beszélgetést..az utolsó válaszomat el se olvasta...szóval nem érdeklem. Nem hiszem hogy szégyelli... mondjuk egy pár sorból hogy vonta le a következtetést hogy milyen vagyok valójában nem tudom de szíve joga. Sajnálom amúgy. De ez van el kell fogadni.
2023. okt. 28. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha ő írt rád, akkor csak bejössz neki...
2023. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek ! Napokban rám is rámírtak itt,hogy lenne-e kedvem ismerkedni? De 2 üzenetváltás után nem írt többet. Én se értettem, mert még odáig se jutottunk,hogy bármilyen személyes dolgot megosszunk. Ő tudja, én meg nem görcsölök rajta.
2023. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na azért itt más..látatlanba..de mi előtte találkoztunk már, látott élőben is...csak nem beszéltünk még korábban.

Hát én sem görcsölök csak már kezdtem elhinni hogy végre lesz valaki, akivel egy hullámhosszon vagyunk.

2023. okt. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!