Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdeklem ?

Figyelt kérdés

Van az öcsemnek egy kollegaja, aki sokat beszel öcsémmel es velem is mert közelben vagyok folyton (fiatalabb mint én 9 évvel, en 42 éves vagyok)

Van hogy velem beszel kulön mikor hívja öcsem, odahív es rengeteget kérdést tesz fel nekem, magamról meséltet. Megtudta hogy van egy hobbim es megkerdezte ha nem e kuldjön nekem dolgot, amit gyűjtök, mert neki van abból.

Ez azt jelenti, hogy érdeklem?


2023. okt. 28. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ha olyan ember, aki mindenkivel sokat dumál, akkor nincs jelentősége. Vannak ilyen típusú emberek, akik az égvilágon mindenkivel kedvesek, közvetlenek, azonnal kiszednek belőlük információkat.

Ha csak veled teszi ezt, akkor valami lehet.

2023. okt. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!