Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elterelni a figyelmemet egy olyan lanyrol, akit minden nap látok, de nem erdeklem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van egy lány akivel a héten egy műszakban dolgozom, régóta tetszik nekem. Az egyik nap megprobaltam kezdemenyezni nála egy kis beszélgetést, de csak ilyen egy ket szavas válaszokat adott,meg nem is nagyon figyelt ram.


Sajnos nem tetszem neki, de én meg megőrülök, hogy minden nap latom, és ő nem jön oda hozzám, sőt igyekszik amennyire tud kerulni. Hogy tudnám elterelni a figyelmem rola? Már hónapok óta csak rá gondolok, és ezzel ,hogy jóformán lekoptatott, így se múlik nálam ez a vonzalom.



2023. szept. 27. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez érdekes, mondjuk én nő vagyok, de rám biztos, hogy kijózanító hatással lenne az, hogy a másik, aki úgymond tetszik, viszolyog tőlem. Ha más nem, a saját önbecsülésem védelméből kifolyólag ez előbb-utóbb önkéntelenül kiölné belőlem az iránta való vágyakozást.
2023. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem tetszem neki,mert magától nem jön oda beszélgetni, és amikor én megyek oda akkor meg csak pár szóban valaszol,aztán kínos csend, de nemtudom,látásra jó látni, vagy hogy mondjam :D

És idegesit, hogy q kolleganojevel fapofaval bamul messzirol, de mégse akár beszélni....

2023. szept. 27. 16:04
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Válts munkahelyet és keress fel pszichológust!
2023. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#2: ezek szerint SEMMIT sem fogtál fel abból, amit írtam. #1-es voltam.
2023. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

akár a külsején, akár a viselkedésén, stb. keress valami hibát, ami mégse nagyon tetszik, és gondolj mindig arra.

mellesleg nem ártana tudatosítani, hogy ha ismeretlenül belehabarodsz valakibe, az igazából csak egy illúzió, hisz semmit nem tudsz róla, szinte mindent csak az agyad képzel el az illetőről.

2023. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5ös: ez az, hogy szerintem már rég belehabarodtam, és ezért nem is tudok találni rajta hibát. Persze nem topmodell a csaj, de nagyon tetszik,külső szemlélő rondának tartja. Viselkedésileg max ez a zarkozottsag, buvalbaszottság.


Szívesen elbeszelgetnek vele,mert érdekel,csak az 2 szavas válaszokkal,meg hogy nem kérdezett vissza, így sajnos nem tudok elorehaladni

2023. szept. 27. 16:21
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd békén, nem kellesz neki. Keress mást es időben, rendesen ismerkedj.
2023. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van még bárki aki valamennyire tetszik neked? Volt már ilyen viszonzatlan szerelmed előtte is? Csak azért mert lehet te az a típus vagy akinek csak ilyen megszerezhetetlen ideálok kellenek.
2023. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

kerdezo: sajat pelda!

volt egy csaj a varosban, akit latasbol ismertem. Facen baromi jo kepei voltak fenn, iszonyat az esetem volt. Odaig mereszkedtem, hogy megszereztem a szamat ismerostol es felhivtam, hogy bocs, de egyszeruen nem futok ossze veled a varosban, hogy szemelyesen hivjalak el randizni, igy muszaj vagyok telefonon megejteni ezt. Aranyos volt, nem kuldott el azonnal a pi_ba, viszont volt pasija. Aztan amikor eloben talalkoztunk, olyan egy lekezelo modon viselkedett, ahogy te leirod a csajt.

utana meg parszor kivertem a kepeire es ennyi XD kiabrandito volt eloben, amikor kinyitotta a szajat es lattad rajta azt a mela undort, ahogy beszelt, ahogy affektalt. de a melle bitang volt.


egy szo mint szaz, itt nem neked van okod meghunyaszkodni, legy laza, legy onmagad, ebbol mar ugyse lesz semmi, nem kell megjatszanod magad egy kicsit sem.

mérd meg jó alaposan, ha tetszik, nem kell udvariaskodnod sem, meg jópofiznod vele. elobb utobb majd atnezel rajta, barmennyire is jo segge van. a szepseg nagy resze belulrol fakad.

2023. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Crisopher ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban, hogy mennyire bunkó és flegma veled, úgy kevésbé lesz vonzó
2023. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!