Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miota erzi rajtam hogy elegge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota erzi rajtam hogy elegge szar az eletem es vedelmezesre/tamogatasra van szuksegem azota jobban erzem hogy erdeklem. Miert van ez? Vigyaznom kellene vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom miert de azt vettem eszre, miota megnyiltam neki jobban erdeklodik irantam mint elotte..

De azt nem akarom hogy azert szeressen meg mert sajnal vagy ilyesmi..

Nem tudom osszefugg e egyaltalan ez, voltatok mar ilyen helyzetben?

Tudja hogy senkim nincs, probal nekem segiteni de felek hogy csak azert mert sajnal.


2023. aug. 3. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Baj lesz ebbol
Ne gondoljak rosszra
3 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
En olyanra gondolok pl hogy olysn van benne, hogy erzi es tudja hogy nincs ki megvedjem, nincs kihez forduljak es emiatt eleri majd hogy szerelmes legyek aztan osszetor..
2023. aug. 3. 19:53
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Tehát tudja , hogy szegény vagy és anyagilag tamogat amitol te szerelmes leszel.
2023. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem anyagi tamogasra gondolok, hanem ugy az eletben..lelkileg probal tamogatni, sokkal kedvesebb, tobbet torodik velem stb
2023. aug. 3. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Engem ilyenkor (mármint, mikor rosszabb időszakom van) általában az idősebb pasik találnak be. Van, aki azért, mert normál esetben úgy érzi, nem lenne esélye.

Más mondjuk tényleg szívesen meghallgat és viszonzás nélkül is kedves.


Gondolom esetetekben a pali jóval idősebb.

2023. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4. Ez csak a te fejedben van..
2023. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,amikor érzi valaki a sebezhetőségedet,akkor megtalálja a gyenge pontodat.Jó nyitott szemmel járni és a megérzéseidre hallgatni.
2023. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem sokkal idosebb 7 evvel..es eddig is tetszettunk egymasnak.
2023. aug. 3. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:

5ös, miért is?


Nem egy férfival -beszélgettem, tehát nem csak a saját bőrömön tapasztaltam, hanem páran azért meséltek a jelenségről 😀


Milyen fasza, hogy te ezt jobban tudod 😂😂😂

2023. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. 23 eves vagy ?
2023. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. aug. 3. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!