Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Viselkedjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Viselkedjek vele úgy, mintha nem tudnék róla?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom. Egy éve ismerem. Eddig is kicsit sejtettem, hogy kedvel, de nem tudtam, hogy csak barátilag vagy többet is akar. Egy eléggé visszahúzódó srác, magától szerintem sosem mondaná ki, hogy tetszem neki. Most viszont egy haverjától megtudtam, hogy nagyon tetszek neki, szeretne is tőlem valamit, csak fél az elutasítástól, ezért nem mer kezdeményezni. Még ajánlotta is ez a haverja, hogy kezdeményezzek nála, mert nagyon örülne neki.

Azt nem tudom, hogy a férfi tud-e a haverja akciójáról.

A bibi azonban az, hogy bár nagyon közel áll hozzám ez az ember, én nem érzek irányába semmilyen kémiát. Nem tudom megmondani miért, hisz nem csúnya, nem buta, teljesen jó társaság. Egyszerűen nincs kémia. Viszont a társaságát, személyét szeretem, és nem akarom elveszíteni amiatt, hogy míg ő akar kapcsolatot, addig én nem. Tegyek úgy, mint aki tudomást sem vesz erről? Nekem az ő érzelmei is fontosak, de ugyanakkor a barátságunk is. Olyan szomorúnak érzem magamat.


2023. okt. 31. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy kellemetlen helyzet.

A legfontosabb, hogy akkor semmilyen indokot ne adj neki, hogy többet képzelsz a szituációba.

Sőt lehet csak úgy leülnék vele beszélni, hogy mit gondol a brátságotokról, és ott jelezném, hogy ő nekem egy csak nagyon jó barát marad, bármi történik is. Így egyértelműsíted és nem lesz hitegetve. Ha onnantól is többet akar, illetve látod, hogy ez így neki nem jó, akkor nincs mit tenni, le kell építeni.


35/n

2023. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos neked akkor inkább tovább ne "barizz" vele. Persze ő is megszakíthatná a "barátságot", de nem tudja, nem akarja. Előbb utóbb sérülni fog ő és a "barátság" is.
2023. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Azért rosszul esik, hogy idézőjelbe nyomod a barátságot. Mert részemről tényleg az, és mióta tudom a szituációt marhára szenvedek, mert tudom, hogy ennek előbb-utóbb az lesz a vége, hogy meg kell szakítanunk. Kivéve, ha közlöm vele, hogy ő nekem csak egy nagyon kedves barát, és el is fogadja.
2023. okt. 31. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3:


Azért van idézőjelben, mert ő többet szeretne és hiába mondod neki, hogy barátnak tartod ő akkor is másképp tekint rád. Azért kéne befejezni a "barátkozást" vele.

2023. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Valóban. Sajnos. De sírhatnékom van, hogy nem tudom viszonozni az érzelmeit. Annyira sajnálnom szegényt és az egész szituációt, de sajnálatból nem jöhetek vele össze.
2023. okt. 31. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanazon a kábelen, ahogy jött neked az üzenet, üzenj vissza. Vagyis ne a srácnak mondd meg, hogy hé, tudom, hogy bejövök neked, de én nem kívánlak, csak barátzónában vagy, hanem ezt annak a barátnak mondd meg, akitől kaptad az infót. Ő meg majd továbbítja, ahogy akarja, és bízni kell abban, hogy elrendeződik a dolog.
2023. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatból, szánalomból nem csinálunk párkapcsolatot. Legalábbis az, aki jót akar magának.

Teréz anyu se szexelt szánalomból, pedig biztos van egy-két borjúszemes apáca-MILF-fétises, akinek bejött volna.

2023. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vajon miert nem indulsz be tole, ha a haverjat kuldi lanykerobe? Az most.mindegu, hogy szolt beki, vagybrautalo magatartasa miatt, az eredmenyen nem valtoztat. Viszont a baratsagnak ezzel vege. Nem tudsz olyan huvos, informalis, elutasito lenni, hogy neha ne gondoljon bele valami nem letezo jelet, hogy van remeny. Valoszinu a baratkozasa sem volt oszinte, erdekmentes, igy akart kozel kerulni hozzad. Ujabb eset, amikor kiderul, hogy nem letezik ferfi es no kozott baratsag. Abbak mindig oka van. Ha nem te a oldaladon, akkor a masikerol.
2023. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs kémia, mert töketlen a csávó.
2023. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 szerintem nem ő küldte, csak elmondta neki. Annak meg olyan a szája, mint a kacsa seg€e.
2023. nov. 2. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!