Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok igaz hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok igaz hogy mindig mindenbe a férfi a hibás?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
az exem szerint én voltam mindig a hibás.
2023. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik legnagyobb herótom ez a "persze MINDIG MINDENÉRT én vagyok a hibás :(" vergődés.

Emiatt nem lehet semmit megbeszélni a másikkal, mert ha van az ég világon bármi panaszod amit meg akarsz beszélni, akkor jön az, hogy "uhhuuuuuu huhuuuhuuuu igen tudom, tudom, én nagyon rossz vagyok!!! minden az én hibám!!!"

Aztan ezzel nem lehet mit kezdeni.


Nem minden a férfiak hibája, de vannak dolgok amik igen, ezeket pedig jó lenne ha vergődés nélkül be tudnák ismerni.

2023. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nyomorék kérdés. Feltehetően a kiírója is.
2023. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem unjatok még a debil kérdéseket?
2023. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt párom szerint ( aki férfi ) mindig mindenben én voltam a hibás. Erről ennyit hogy mindig a férfi a hibás 😂
febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!