Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító/komolytalan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító/komolytalan egy így öltözködő 40-es nő?

Figyelt kérdés
Ha egy vékony, sportos alkatú nő 40 éves kora után utcára felvesz nyáron rojtos rövid farmert, feszülős sortot, spagetti pántos trikót, lenge rövid szoknyát, sportoláshoz haspólót. Munkahelyen visszafogottan öltözik, de gyakran vesz fel szoknyát csizmával, feszülős felsőt. Ezek alapján a férfiak mit gondolnak? Komolytalan, szánalmas, dögös, egyéb?
2023. nov. 1. 07:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

nekem speciel nem jön be.


a kort kell tudni méltósággal viselni.

2023. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen visszataszitó, aki nem képes elismerni, hogy öregszik és egy 20 éves gyerek módjára öltözködik viselkedik az szánalom .
2023. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha olyan alakja van miért ne!
2023. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom, hogy egy szexi nő aki megéli a nőiességét.
2023. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Amennyiben az adottságai megengedik és rendelkezik egy kiforrott,nőies stílussal,szerintem tud az kifejezetten vonzó lenni a férfiak szemében.
2023. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös: a vonzó alatt a "de megdugnám" típusú gondolatot érted vagy ennél kifinomultabb jelentése van?
2023. nov. 1. 08:38
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Pl egy egyetemi, 50-es kémiatanár palinak nem biztos, hogy bejön.

De a Béla, aki kitínően csempézik egy budai negyedben, fix, hogy eltátja a száját.

Ja, nem vagyunk egyformák....

2023. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ha nem ízléstelenül van összeválogatva, akkor nem gáz. De nem mindegy, mennyire rövid a szoknya vagy sort, mennyire feszül a felső, mert ezek már 30 alatt is ízléstelenek tudnak lenni.

Én pl. fiatalisabb külsejű 47 éves nő vagyok, és nyáron szeretem a szolidan vállvillantós felsőket, mert jó vállam van.

Egy térd fölé érő ceruzaszoknya csizmával, diszkreten feszülős felsővel nekem belefér.

2023. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Így látatlanban nehéz megítélni, de inkább ne.
2023. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ elsősorban, hogy hogy néz ki.


Ha jóbőr, szó szerint jóbőr akkor nem gáz.


Max utcán közönséges lehet ha pics@takaró rividnaciban van, de ez igaz a 20-onévesekre is.

2023. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!