Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nő, aki "selejt"-ként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nő, aki "selejt"-ként kategorizálja magát, az abszolút reménytelen kategória, menthetetlen?

Figyelt kérdés

Siránkozik mindenhol, mindenkinek, de az ilyen vajon mit szeretne?

Általában tudok hatni az emberekre, de ő csak ezt szajkózza.

Vagy van egy kinézett Brad Pittje valahol, akit meg akar szerezni, de az meg az életben nem veszi észre soha...?


2023. nov. 1. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiánya van, depressziós. Pszichológust ajánlj neki.
2023. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg igen. De nem azért abszolút reménytelen és menthetetlen, mert selejtként kategorizálja magát. Ez nem önbizalomhiány vagy egyéb pszichés probléma. Csak nyers tényközlés. Tehát azért reménytelen és menthetetlen, mert selejt. Van ilyen, ne állítsuk már, hogy nincs. Aki sem külsejét, sem személyiségét tekintve nem vonzó, mert egyszerűen egy rakás szar a "hozott anyag", és azon aztán lehet mindenféle módon dolgozgatni, csak érdemi eredménye sosem lesz.
2023. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2: Mégha fogyatékos is valaki akkor is lehet hogy valamiben ki tud tűnni.
2023. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ilyen állapotban van addig szerintem igen.. nem sokan akarnak egy lehangoló, siránkozó embert társnak.
2023. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Az utóbbi mondatban lehet az igazság. Valószínűleg semmi baj nincs ezzel a nővel, legalábbis külsőre, csak irreális igényeket támaszt. Ő úgy gondolja, hogy nem kell egy férfinak sem, mivel csak a tökéletes külsejű embereket veszi férfiszámba.
2023. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem kellesz neki. Ennyike. Miért kell ócsárolni?
2023. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem biztos nem kell jelenleg, mert van valakim.

Viszont mint ismerős, próbálnék segíteni neki.

De ha nem lenne senkim, elgondolkodnék erősen rajta.

Csak ez a kicsi vagyok, béna vagyok, reménytelen vagyok, kissé lehangoló.

Szerintem inkább olyan után vágyakozik, akié sosem lehet.

Vagy ő, vagy senki.

2023. nov. 1. 11:00
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyeneknek általában nem az a bajuk, hogy valaki után vágyódnak, hanem, hogy magukat sajnálják és ahhoz keresnek társat, aki ebben támogatja őket.
2023. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát, ha így akarja elérni, hogy dicsérjék egész nap, jól csinálja.

Mert tényleg olyan csajszi, akin megakad az ember szeme, de van rajta pár "érdekesebb" külsőség, de szerintem ez inkább szexepil.

2023. nov. 1. 11:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az érdekesebb külsőség?
2023. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!