Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért kritizáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért kritizáljátok azokat a férfiakat akiket nem tartotok jó pasinak?

Figyelt kérdés
Olvasgattam ma itt hogy olyat írnak bizonyos nők hogy nekik nem kell olyan pasi aki nem néz ki jól, és nem buknak rá a nők. Sokszor azzal dicsekednek hogy a párjuk sok nő számára vonzó, és azok a férfiak akikre a kutya se néz rá selejtek. Pedig lehet hogy az a férfi teljesen normális, és jófej. Ne is álljon szóba veletek olyan férfi aki nem vonz?
2023. nov. 2. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szóba állhat, lehetünk barátok ha normális, ha elég neki a barátság. De hátsó szándék ne vezérelje, mert úgyis rájövök. :)
2023. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne, mert az ilyen erőszakos. Tapasztalat.
2023. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy olvasom a soraidat, fejemben hallom a kamaszkori barátnőimet, azok beszéltek így, 15-16 évesen. Tartsd szem előtt, hogy sok éretlen kölyök használja az oldalt, akkor is ha hivatalosan korhatáros. A felnőtt nőknek nem az a szempont hogy egy pasira mennyire bukik a többi nő. Ebből divat trendet csak éretlen csitrik csinálnak. Ha ilyet látsz állj tovább.
2023. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Döbbenetes, hogy egy nő olyan férfit választ, akit vonzónak talál. Micsoda mocskos világban élünk.
2023. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

És azt is megfigyelted, hogy ez soha, de soha nem csak úgy magától történik, hanem egy csúnya/selejt pasi provokálja ki belőlük?

Az nemigazán létezik hogy egy nő kiir egy kérdést hogy "ummm ugye milyen undorítóak a ronda pasik?😂😂😂"

aztán jön rá 500 válasz hogy "omgggg igen én bottal se nyúlnék hozzájuk😭"


Általában az van itt napi szinten (vagy inkább óránként egyszer) hogy egy férfi akar polgárháborút indítani mert nem jut neki pna, márpedig a pnát el kell venni valahogy a büdösgci nőktől, és erre jönnek a hasonlóan bunkó női válaszok.

ÉS erre jön az önsajnálat, hogy milyen gonoszak a nők, amiért nem beszélnek tisztelettel és alázattal a férfiakról.


Az egyetlen alkalom amikor valaki csak úgy kéretlenül kötözködik a másik külseje miatt, az az, amikor valami incel kiirja hogy "ha nem vagyok sportos, akkor nekem tényleg csak csúnya ocsmány undorító hányadék okádék dagadék nők jutnak???? tényleg ilyen igazságtalan az élet??"

2023. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Így van, utolsó, jól látod. Ők provokálnak, aztán sajnáltatják magukat. Szomorú életük lehet.
2023. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Neki jó ha szóba állok vele és sose lesz köztünk semmi mert nem vonz?
2023. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Külsőt max akkor kritizálok (férfiakon ÉS nőkön és akkor is csak magamban jegyzem meg) ha valaki igénytelen. Ha látszik, hogy egyáltalán nem foglalkozik magával. Igénytelen, büdös, koszos, ha férfi akkor igénytelen az arcszőrzet, ha valakinek (nő és férfi) igénytelen a haja (ezeréves lenövés, mint aki 3 éve nem fésülködött/mosott hajat), igénytelen, koszos, szakadt a ruházata. Rohadnak a fogai stb.


Az már más kérdés, hogy a stílus ízlés kérdése, de ha valaki közönséges akkor én azt is igénytelennek tartom. A másik, hogy igen a legtöbb embernek nem tökéletes a teste (nekem se nyilván, ezért nem is veszek fel olyat ami előnytelen), de sokan nagyon nem öltözködnek előnyösen. Pl.: amikor olyan lányok/nők akik erősen túlsúlyosak vesznek fel haspólót vagy olyasmi ruhadarabot utcára. Nem fogok senkit azért bántani, mert nagyon túlsúlyos (rajtam is van egy kis (!) felesleg és az embert néha még ezért is bántják (v bántottak pl anno ált iskolában) szóval tudom milyen. Nem kívánom senkinek. De pont ezért, nem veszek fel olyat ami ennyire előnytelen és ami kiemeli a kevésbé szép részeim. Ennyi.


Sose kritizálnék senkit azért, mert magas/alacsony vagy az arca miatt amiről nem tehet.

2023. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kritizálom. Attól még nem fogom bántani csak mert párkapcsolatot vagy hasonlót nem tudnèk vele elkèpzelni.
2023. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

"olyat írnak bizonyos nők hogy nekik nem kell olyan pasi aki nem néz ki jól"


Férfiként kérdezem: Ebben mi a "kritizálás"? Nem vagyok egy jóképű férfi, de nekem sem kell olyan nő aki számomra nem vonzó.

2023. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!