Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem vele szépen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele szépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátom aki pár év után szerelmes lett belém..Virágot vett,csokit,moziba akart vinni,rendesen el tervezte velem a jövőt..

Egyszer vissza utasítottam és 1hétre teljesen el tűnt,megbeszéltük a dolgokat,de újra el kezdte..

Hogy közöljem vele,hogy én sajnos egy mellet nem tudok meg maradni?

Nem k*rvaságból sem ilyesmi csak nekem ez unalmas,hogy hónapokig,évekig egy ember mellet vagyok..Lehet valaki meg ért és lehet valaki nem..Különbözőek vagyunk.😌

Válaszokat köszönöm!❤️


2023. nov. 2. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki, hogy egy ember mellett te nem tudsz megmaradni, ezt elfogadja így vagy nem.
2023. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Félek,hogy tönkre teszem érzelmileg..
2023. nov. 2. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az az ő baja. Nem igaz, hogy nem esett le neki hogy milyen típus vagy. Majd kiheveri.
2023. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez jooo🤣
2023. nov. 2. 20:02
 5/14 A kérdező kommentje:

Aranyos meg minden,de valahogy el kap az ideg attól,hogy egy emberrel vagyok🤣

Köszönöm,hogy nem hordtál le a sárga földig🤣❤️

2023. nov. 2. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szépen már közölted. Jobb lenne bunkón elutasítani, akkor fog kiábrándulni, és legalább tovább tud lépni. Érzelmileg akkor menne tönkre, ha nem ábrándul ki. Ezért kéne radikálisnak, és lekezelőnek lenni.


A sztori többi részének semmi jelentősége, hogy te milyen kapcsolatot szeretnél, vagy nem. Az magánügy, nem kapcsolódik ehhez.

2023. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer a barátod akkor ismernie kellene téged. Ne félj túllép rajtad!
2023. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os ezt fogom tenni,sajnos mást nem tudok tenni. Azért írtam,hogy ne kapják olyant,hogy k*rva vagy meg ilyesmi..

7-es azt hiszi ő meg tud változtatni.

2023. nov. 2. 20:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért is hordanálak le? Ki akarod magad élni. És akkor mi van? A fiúknak szabad csak? Nagyon jól teszed!

(Addig míg nem szerető vagy foglalt embernek úgy, hogy tudsz róla hogy az addig nincs miért elítélnem személy szerint.)

2023. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤️❤️Soha nem csinálnék ilyet. Etikátlan,nekem sem esne jól..
2023. nov. 2. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!