Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es szingli nőként belekezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es szingli nőként belekezdenél egy kapcsolatba egy szintén 40-es, de házas férfival?

Figyelt kérdés

Ebben a korban a nők már gyereket akarnak ezerrel. Sőt már lehet el is késtek.

Mit vár egy szingli nő egy házas gyerekes pasitól? Miért kezd bele az ismerkedésbe vele? Vajon kapcsolatba is lépne vele? Miért, ha egyébként saját családra vágyik és a férfi nem fogja elhagyni a családját?


2023. nov. 3. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2023. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő akar gyereket, én sem, de házas pasi kuka, csak szexre van fiatalabb, meg szingli, aki este meg hétvégén is ráér. Az, hogy egy házas férfi félrekúrogatna, ugyanúgy nem lenne kapcsolat.
2023. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak szexelni akar vele.


Gondolom úgy van vele, hogy addig is ismerkedik, hiszen ha nem járnak (márpedig feltételezem, hogy nem), ő attól még ugyanúgy keresheti közben az "igazit".


Lehet tévedek, nem ismerem a nőt, csak ez ugrott be elsőként.

2023. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozik egy lepantintott Looser más életével?
2023. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem érint a kérdés, azzal, hogy már voltam férjnél. A válaszom az, hogy nem mennék bele, mert hosszú távon nem tudnám kezelni azt, hogy engem a sutyi bevásárlás alatt hív majd fel a wc-papír és a fagyasztott borsó közt, illetve szökőévente tud reagálni az üzeneteimre. Moralizálni nem kezdek el, hogy jujj-házas, magamat próbálnám védeni.
2023. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!