Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek hosszú idő óta. Viszont van egy srác aki nagyon hosszú idő óta nem tud leszakadni rólam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Többször tisztán és érthetően elmondtam neki - hol szépen, hol amikor már az idegeimre ment bunkón, hogy köztünk nem lehet semmi. Ezt látszólag meg is érti, majd egyszer csak hol egy hónap múlva, hol negyed év múlva ismét felbukkan az életemben és b@sztat. Volt hogy már iszonyat durván küldtem el, de látszólag ez is izgatja, ha szépen mondom az is, akkor meg biztatásnak veszi. Patthelyzet. Gyanítom, és ehhez nem kell Sigmund Freudnak lenni vannak bajok a toronyban. Misztikus példákat hoz fel, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, dolgunk van együtt stb... Gondolom az ilyennek semmi úton módon nem lehet értésére adni, hogy semmi joga X időszakonként megjelenni az életemben és feldúlni azt? Szeretnék minden tekintetben távol maradni tőle, mert az idegeimre megy. A nem az mindenképp nemet jelent és az évszakok változásával sem fog változni a véleményem. Hogyan tudnám megértetni ezt?

Kort és nemet is írjatok ha kerhetem!

28/N



#zaklatás #vegzálás #Erószakosság
2023. nov. 3. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Párod/apud/barát helyrerakja szavakkal. Megfenyegeti/megfenyegetett,hogyha nem száll le rólad rendőrségi ügyet csinálsz a zaklatásai miatt.
2023. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd figyelmen kívül, tiltsd le mindenhol, élőben meg csinálj úgy mintha nem tudnád ki ő, vagy egyszerűen nézd levegőnek. Tudom nagyon nehéz, engem vagy egy évig zaklatott a bolond exem hasonlóan. (Én mondjuk a végén rátámadtam, azóta van békés életem xD) Ha nem hagy békén, rendőrt is hívhatsz nyugodtan, sőt feljelentheted zaklatásért, csak legyenek bizonyítékaid. (18L)
2023. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez már lassan 2 éve megy.

Amúgy viccesnek tűnik, de nem az, komolyan a napot is elátkozom, mikor megismertem.

Én csak nyugodtan szeretnék élni, és azt, hogy ne csesztessen.

2023. nov. 3. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Minden létező platrormon letiltani. Levegőnek kell nézni, egyáltalán, semmit nem szabad reagálni, se szépen se csúnyán. Ha semmi nem megy, jogi útra is lehet lépni. Sajnos tudjuk, hogy amig nem folyik vér, nem sokat tesznek a rendőrök. De egy esetleges feljelentés, eljárás lehetősége is sokakat elrettent. Szépen tárold el a zaklatás bizonyítékait. Ezt komolyan kell venni, ha ennyire megszállot az ürge, vigyázz magadra nagyon.
2023. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha zaklat, akkor irány a rendőrség, gyűjts bizonyítékokat. Illetve ha van olyan haver vagy rokon, aki esetleg helyretenné, az segíthet talán. Amíg azt hiszi, hogy egyedül vagy, addig gátlástalanul próbálkozni fog. A volt férjem akkor fogta vissza kicsit magát, mikor már a családsegítőhöz fordultam segítségért. Érezte, hogy ennek már súlya van..
2023. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szörnyű érzés és senkinek nem kívánom, hogy már épp megkönnyebbülnék, mert naívan azt hiszem VÉGRE tudomásul veszi, majd néhány nap múlva jön az email, hogy higgyem el végre, ő nem akar bántani és tiszteletben tartja a kapcsolatom is, neki csak földöntúli boldogságot okozna, hogyha kettesben lennénk és a bőrömet csak megérinthetné.

Tiltottam már egyébként az összes platformról, nem tudom megszámolni hány kamu profilt készített. Telefonszámot is kénytelen voltam váltani miatta.

Mert hajnal 5 kor irkált sms eket. Beszámolt mikor mit csinál. Akkor hajnalban olyan panikrohamot kaptam a hülyeségei miatt, hogy sajnos szinte már könyörgöre fogtam hagyjon békén, csak egyszerűen hagyjon békén egy életre...

Most 1 hónapja nem keres, de nem merek megkönnyebbülni, mert tudom milyen szörnyű érzés mikor megjelenik a semmiből, mintha leöntenének wgy jeges vödör vízzel. Soha nem bíztattam, soha nem bátorítottam, mindig távolságtartó voltam vele.

2023. nov. 3. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezeknek a negativ reakcio is csak töltés.

A teljes ignoracio abszolut no kontakt vezet ugy eredményre hogy akkor meg a környezeted próbálja manipulálni. Azaz közvetbe akar elérni. Erre is az abszolut no kontakt csak az ami hatékony. Semmire nem szabad reagálni se pozitivan se negativan.

Aztán talán fenyeget meg betörne felgyújtana talán ha sehogy nem ér el. Akkor is no kontakt max rendőr.


Sok a pszicho csávo. Rengeteg.

2023. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívd ki egy kick-box meccsre és győzd le.
2023. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mert hajnal 5 kor irkált sms eket. Beszámolt mikor mit csinál. "


Hát ez elég creepy. Esetleg számcserét nem érne meg a nyugalmad? És tenni róla, hogy sose tudja meg az új számod. A közösségi profilokat pedig korlátozni szintén. Bár a legjobb megoldás még mindig az lenne, ha pár ismerősöd élőben jobb belátásra bírná ezt a zaklatót. Nem kell semmi erőszakot elsőre belelátni, egyszerűen csak elbeszélgetnének vele.

2023. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez bűncselekmény, zaklatás. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, tegyél feljelentést a rendőrségen. Kérjél távoltartást is, akkor nem kereshet, nem mehet a közeledbe, sem otthon, sem a munkahelyeden. Ha nem tartja be, lecsukják. Senkinek nincs joga más életébe annak akarata ellenére beleavatkozni. Ha nem teszel semmit, tönkre fogja tenni az életedet.
2023. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!