Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két manipulatív ember kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két manipulatív ember kapcsolatából milyen fejlemények sülhetnek ki végül?

Figyelt kérdés

Adott két ember, akik rövid idő alatt nagyon közel kerültek egymáshoz. Rendkívül hasonlóak, ugyanaz a világkép, ugyanaz a felfokozott valóságérzékelés, ugyanaz az igazságérzet, sőt nagyrészt ugyanazokat a dolgokat is kedvelik az életben. Ugyanolyan mélyen és komplexen látják a világot, mindketten intelligensek, és ezzel együtt kellően elvetemültek is tudnak lenni. Szóval minden tökéletesnek érződik, és hatalmas az összhang. Aztán elkezdődnek a kisebb nagyobb játszmák, manipulációk, valóságferdítések, hazugságok, és szép lassan rájönnek hogy még a sötét oldaluk is azonos. Bár ezt egyikük még hevesen próbálja letagadni, de mindketten pontosan ugyanezeket a személyiségjegyeket és viselkedést hordozzák ebben is.

A kérdés az, hogy ilyenkor mi szokott történni? Nem egy tipikus helyzet. Vajon egymást is tönkreteszik végleg, és ellenségekké válnak? Vagy esetleg az intelligenciájuknak hála, kölcsönösen elismerhetik és felemelhetik egymást, akár másokon közösen kiélve a sötét oldalt? Vagy kialakul egy bizarr se veled se nélküled kapcsolat, ahol a gyönyör időről időre felülírja a kínt, majd a kín és harag újra és újra eltaszítja őket egymástól, hogy aztán újra visszatalálhassanak egymáshoz?

Ki az aki látott, vagy élt már meg hasonlót? Mi lehet a legvalószínűbb forgatókönyv az ilyen esetekben?



2023. nov. 3. 21:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én értem, a 13-as vagyok. Két mondatban összefoglalva: a kérdező odavan egy pasiért, akinek ő nem igazán kell. A kérdező nem képes megkülönböztetni a vágyat a szerelemtől.
2023. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
33%
21, igen én is ezt hámoztam ki belőle.
2023. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ezt kissé felszínes elemzésnek érzem (ráadásul több ponton is tévedéseket tartalmaz), de a kérdés szempontjából mindegy is. Alapból nem a helyzetet kell elemezzük most, hanem a lehetséges végkimenetelek amik érdekelnek. Főleg akik jártak már hasonló helyzetben.
2023. nov. 4. 20:01
 24/31 anonim ***** válasza:
33%
A felszínes az te vagy, mindemellett elég sekélyesen fogalmazol, mindegy is, a te hablatyodat csak te értheted. Ha nem tudsz normálisan fogalmazni, a kérdést sem kell kiírni, nem vagyunk rászorulva.
2023. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%
A legfelszinesebb emberek a legmanipulatívabbak, hoppá!
2023. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nézd, igazából te semmit nem tettél hozzá a beszélgetéshez. Idejöttél feleslegesen minősíteni embereket már a korábbi válaszodban is. Azon túl most meg offolsz és okoskodsz. Nyugodtan le is lehet kopni, ha értelmeset nem tudsz hozzátenni. Ha pedig a kérdésre tudsz felelni, várjuk szívesen. Bár nem olyan kaliberű embernek tünsz, őszintén szólva kicsit sem.
2023. nov. 4. 20:10
 27/31 anonim ***** válasza:
23# szerintem világosan leírtam a 13-as válaszban, hogy az expasimmal hogy alakult. Azt meg, hogy a te sztorid hogy alakul, ki a tosz tudja mégis. Ha lenne képességem a jövőt látni, akkor nem ide írkálnék, hanem anyagilag kamatoztatnám a tudásom.
2023. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

A végkimenetel az, hogy a sötét érzelmek fel fognak emészteni, ha nem lépsz ki belőle.


(amúgy többen írunk ide)

2023. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Értelek, a 13-as válaszodnak kifejezetten örültem is, mint hasznosnak. Én azt mondtam csupán, hogy a 21-essel kicsit most mellé lőttél. De igazából nem gond nekem belefér, csak ne vigyük el ilyen spekulációs irányokba.
2023. nov. 4. 20:22
 30/31 anonim ***** válasza:
26. Már feleltem. :)
2023. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!