Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanád a babát, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád a babát, ha a barátod elhagyna?

Figyelt kérdés
Terhes lettem,20éves vagyok,én megakarok tartani a babát,de a barátom nem,és azt mondja,ha megtartom elhagy :S Ő azt mondja,hogy nem akar 21éves korába apa lenni,bár én sem igy gondoltam,hogy 20évesen anya leszek,de nem lenne szívem elvetetni :S
2010. okt. 19. 18:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Késő bánat, ebgondolat...
2010. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A baba nem tehet arról, hogy ti nem védekeztetek megfelelő képen. Joga van élni bármilyen picike és döntésképtelen is. Mondd meg a párodnak, hogy gondoljon bele abba, ha 20 évvel ezelőtt csak azért ölték volna meg (mert az abortusz gyilkosság) mert a szülei véletlenül elfelejtettek védekezni. Én megtartanám, bár még nem vagyok 20 éves :) persze 18 alatt már teljesen más a helyzet. -személyes vélemény.
2010. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ha már kefélni nagyok vagytok akkor 1 gyereket felnevelni is!

nem csak dugni kell tudni!

szánalmas

2010. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mivel én egy 10-sel idősebb vagyok tőled nekem a válaszom igen. Ülj le anyukáddal és ezt a dolgot családon belül próbáljátok megoldani. 30/N.
2010. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

tartsd meg a babát. nehogy elvetesd. nem ő tehet róla, hogy nem védekeztetek. meg ha akkor elhagyna, akkor nem is szeret. tudom, hogy csak egy sorozat, de a barátok közt-be is vanda "terhes" és szabi vele marad, pedig nem is szereti.

én amennyire megismertem a barátomat, ha most esnék teherbe akkor se hagyna el semmi pénzért. és 19 éves, én meg 15. de nem lenne rá képes.

szoval ne vetesd el.

2010. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ha elhagyna a barátod, nem is szeret igazán. neked kell eldöntened, hogy fel tudod e nevelni a babát. én abortusz ellenes vagyok, nem foglak rá bíztatni.

nem védekeztetek? vagy baleset történt?

2010. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az abortusz gyilkosság. Ha már nem védekeztetek, szüld meg, aztán legfeljebb örökbe adod.
2010. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én megtartanám 22L
2010. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
széggyelheti magát. Előbb gondolkodni kellene, de ha nincs mivel... Ja van, csak az a lábai között lóg. Így pedig nehéz előlrébb jutni. Gerinctelen dolog, ezt oldd meg mindenképp
2010. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hmm...en azt mondom, h abban az esetben tartsd meg a babat, ha tisztesseges módon, a lehetőlegtöbbet megadva neki, tudod felnevelni, ha semmiben nem kell majd hianyt szenvednie, van miböl élnetek stb.... illetve ha a szüleidre szamithatsz abban az esetben ha az idiota pasid elhagyna miatta... Egyeb esetekben en elvetetnem...

Jah es csak a pasid akarata miatt ne vetesd el, de azt vedd szamitasba, h azert a sajat életetek rovasara ne menjen... Tudod ez mar a 21. szazad, nem gond ha elvetetitek....

Ktartas!

23/L

2010. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!