Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanád a babát, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád a babát, ha a barátod elhagyna?

Figyelt kérdés

Terhes lettem,19éves vagyok,én megakarom tartani a babát,de a barátom nem,és azt mondja,ha megtartom elhagy :S

Ő azt mondja,hogy nem akar 21éves korába apa lenni,bár én sem így gondoltam,hogy 19évesen anya leszek,de nem lenne szívem elvetetni..

:(


2011. márc. 4. 19:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szüld meg a babát.
2011. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is szüld meg a babát!!! :) Pasit találhatsz helyette 100ret is...de gyermek nem tuti,hogy lesz még1 :S Ugyanis szerintem tudod mivel járhat az abortusz :(
2011. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is szüld meg... Ha meg elhagy akkor ennyit ér, minek csinált fel..
2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
3 év miatt akar elhagyni?! Nem normális...
2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy nagyon komoly döntés. Gondolom te is a legjobbat szeretnéd a gyerekednek, szóval vannak egyszerű, racionális kérdések amikre nagyon fontos gondolni.

Akarsz-e továbbtanulni?

Tudsz-e majd a gyerek mellett tanulni?

Miből fogtok megélni?

Olyan szakmád van, amit félállásban is tudsz csinálni?

A szüleid támogatnak-e?


Kisgyerekkel nagyon nehéz párt találni, vagy állást keresni. Szóval ha a szüleid nem tehetősek vagy nincs olyan képesítésed amiből el tudsz tartani 2 embert, akkor ne.

2011. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Háát ha én ilyen helyzetben lennék kiugranék a bőrömből örömömnben :$ 23 vagyok igaz még csak...de akkor is :D
2011. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

szüld meg!

és ne foglalkozz egy ilyen tahó pasival!

hogy mondhat ilyet,hiszen ugyan úgy az ő kisbabája is mintahogy a tiéd!

semmiképp ne vetesd el.

nem érdemel meg sem téged sem a babát.

találsz nála sokkal különbet.

2011. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%
a második válaszoló válaszához hozzátenném, hogy ha lesz is másik babád, az akkor sem Ő lesz.
2011. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Háát lehet ez kicsit nyomlusósan hangzik,vagy ilyesmi....de egyántalán ilyen nem áll a szándékomban,csak elmondom a véleményem!!! Szóval....ha ilyen lenne,mondjuk egy csaj a környezetemben így járna,én felajánlanám neki a segitségem,ha már az a tapló pasija nem képes rá,hogy megbecsülje az élet egyik legszebb ajándékát,akkor segitek legalább a csajnak,hogy minden rendben legyen :$ De ez én vagyok,sokan teljesen mások mint én,és meglehet ezért nyugodtan kövezni,de nem tágitok a nézetemtől :)
2011. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Pont 21 évesen lettem apa. Nem értem a barátod, nem érzem úgy, hogy megbántam volna (sőt!). És ennek már 12 éve.

Nem tudnám megöletni a kis embert.

De Te döntesz...

2011. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!