Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen szituáció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szituáció a házasságom miatt . Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Több munkahelyem volt már és mindig ugyanez van. Ha van egy kolléganőm aki kicsit is csinosabb és van egy céges rendezvény akkor csak úgy tudok ott lenni, ha a feleségemmel vitatkozok. Kezdem már unni.

Ha elmegyek előtte össze veszünk és ebből áll a buli, hogy idegeskedek miatta.


Nem akarom megcsalni azonban vannak dolgok amik neki nem férnek bele. Mindig ezzel jön. Nekem ne legyen lány barátom, haverom. Ha valamelyik kolléganőm felhiv mert mondjuk egy adott dologban én jobban otthon vagyok akkor magyaráz.


Sajnos ezeket a munkahelyemen is tudják, mert volt már rá példa.


Már akármi rendezvény van, egyből az van, hogy engem ceruzával írnak fel, mert úgy se enged a feleséged.


Én mennék szívesen, nem azért hogy bizonyítsak a többieknek hanem tényleg mennék.


Pl egy ott alvós kirándulás szoba se jöhet.


Mindig az az indok hogy neki ez nem fér bele. Idén már mentek busszal külföldre a munkahelyemen és oda se ,, mehettem ".


Normális ez az egész?


Vagy például a munkahelyemen vannak kollégáim és kolléganőim is. Az egyik kolleganommel aki házas, tok joba lettünk. A férjével is. Együtt kajaltunk, kávéztunk. Mikor elakartak hívni minket én hazamentem és elmondtam a feleségemnek hogy menjünk át hozzájuk. Ő erre kiakadt, hogy mit vagyok én ilyen joba a k.rva kolléganőimmel...


2023. nov. 6. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, miszter Tökéletes. Hahha, elmorzsolok egy könnycseppet. Pedig csak egy 🤡 vagy.
2023. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a nem normális, hogy ennyire odafekszel az egésznek.

Az, hgoy valaki házas nem jelenti azt, hogy nem lehet nálló akarata, saját szmeélyisége, saját programjai. Neked nincs ilyesmid és ez elsősorban a te hibád.

2023. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged 0-24-ig otthon van?
2023. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyon vágyik a szeretetedre és félt.. ennyi..
2023. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Sárkány. Jusztis menj el, de ne csald meg. Menj nyugodtan.
2023. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet, hogy túl közvetlen vagy a női munkatársakkal? Lehet, hogy ezért fél, bár a megjegyzései számomra már beteges féltékenységet is mutatnak, de akár eredhet ebből is.


Én azt tapasztaltam az eddigi kapcsolataimban, hogy akkor voltam féltékeny, ha úgy éreztem, hogy van rá okom. Az exemben nem tudtam bízni, mert sosem éreztem azt, hogy elköteleződött mellettem. Nem volt rá semmi konkrét indok, de mégis valahol éreztem, hogy nem kerek a dolog. Aztán persze ki is derült, hogy hűtlen volt majdnem végig a kapcsolatunk alatt. Igaz, neki sem mondtam sosem ilyeneket.


A jelenlegi párommal 8 éve vagyok együtt és annyira érzem a szerelmét/szeretetét irányomba, hogy soha meg sem fordult a fejemben, hogy más nőre lenne szüksége. Volt, hogy két hétig Kínában voltak munkaügyben és eszembe sem jutott, hogy bárkivel meg akarna csalni. A repülés miatti féltésen és a hiányán kívül semmi egyebet nem éreztem. Olyan is volt már, hogy karácsonyi bulin voltak vagy ottalvós bulit tartott a főnöke, de nem gyomorideggel ültem otthon, hanem nyugodtan filmeztem, míg ezt az exemmel kapcsolatban nem tudtam volna megtenni.


Tudom, hogy vannak betegesen féltékeny emberek és sokszor ok nélkül azok, de azért a túlnyomó többség szerintem azért viselkedik így, mert valamiért azt érzi, van esély a megcsalásra. Ebben óriási szerepe van annak, hogy párja miként viszonyul hozzá. Kérdező, gondold végig, hogy miből adódhat ez a bizonytalanság és próbálj leülni beszélni a pároddal erről, a kommunikáció ennek is elengedhetetlen alapja!

2023. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem nevezhető, de én figyelembe venném amit a 6-os írt. Nem állíthatom, hogy biztosan te/ő a hunyó, mert általában mindkettő fél hibás. Ketten vagytok a kapcsolatban.

Egyedüli kivétel, hogy a nagy semmire féltékeny, mert megjárta már/ alapból úgy hiszi nem elég szép/okos stb. és te bármit is teszel míg nem dolgozik önmagán addig fölösleges lesz. Tehát én is azt tanácsolom, hogy üljetek le beszélgetni és a házasságot feldobni randikkal, újabb programokkal közös barátokkal, családtagokkal. Lehet simán elhanyagolva érzi magát...

2023. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pwdig menj el munkahelyi bulira de ne igyal. Gyere el hamarabb.


Hs o is elmegy ilyenekre meg ottalvosea akkor te is vagy o se menjen.

2023. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék együtt ilyen kontrollmániás, féltékeny hp-val. Ennyi.
2023. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!