Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekből lehet észreven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet észrevenni, ha a férfi (38 éves) érzelmileg kötődik hozzám?

Figyelt kérdés
Nem egy városban lakunk, hanem messzebb, néha szoktunk találkozni, de baráti szinten, msn-en és viberen tartjuk a kapcsolatot egymással. Én még nem vagyok független, válófélben vagyok. Nagyon közeli barátok vagyunk, de nem tudom, van-e több érzelem a részéről a barátságon kívül.

2019. jan. 11. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Randira hív. Ha találkozni meg stb. mer, randira is merne. A válás úgyis lezajlik. Szerintem csak barátkozik.
2019. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hívott már kettesben programokra, csak az nem jött össze szervezésbeli probléma miatt.
2019. jan. 11. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdésem volt.
2019. jan. 11. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki vallaná be hogy igen.Akkor amit ott írtak abból.
2019. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én személyesen ismerem nagyon régóta, tehát nem az én kérdésem volt a hivatkozott kérdés.
2019. jan. 11. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
nézése. van benne sok szeretet amikor rád néz.
2019. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem táplálnék vérmes reményeket, kérdező. Egy 38 éves férfi bízvást megtalálta már a tökeit, s nem fog kamaszfiús zavarba jönni, hanem felfújja a pofáját, és megszerzi, aki/ami kell neki.
2019. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!