Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott két ember (férfi és nő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott két ember (férfi és nő) akik elég régóta napi szinten beszélgetnek egymással, a kölcsönös vonzalom megvan közöttük, de mégsem lépnek egymás felé. Miért lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

A szóban forgó kérdés női tagja vagyok. Majdnem 3 éve minden nap beszélgetek egy férfival. Megvan a vonzalom közöttünk, azonban komoly kapcsolat felé egyikünk sem tesz lépést. Én sem, pedig tudom, hogy ha eltűnne az életemből, akkor úgy gyászolnám meg mint egy kapcsolatot, mert nagyon fontos ember nekem. Komoly kapcsolatba miatta nem lépek más férfival, akivel adott lenne a lehetőség.


Hirtelen én sem tudom, hogy ez miért van így kettőnk, csak a mai nap során cigánykártyát olvastak nekem, és aszerint az én igaz társam az ő lenne és most kavarognak bennem a kérdések.


nov. 10. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló beszélgetést zártam le a napokban, 3 hónap után. Most ezt rossz volt olvasni, hogy ti ezt 3 éve húzzátok. De miért??

Nálunk a távolság volt az ok. Illetve részemrôl az volt a lezárás oka, hogy azt várta, hogy én utazzak oda.

nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
3 éve. Neked egy ilyen töketlen kell? Hogy fog bmit elintézni, ha egy italra sem hív el? Persze ha ő kell... akkor hívd el te. Tuti nincs senkije?
nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsô vagyok. Szerintem ennyi év után már ne tartsd magadban ezeket a kérdéseket, és tedd fel neki! Itt a hétvége, van idô mindent átbeszélni. Ha azt nem tudjátok megbeszélni, hogy egyébként miért nem találkoztok, miért elég neki ennyi, hogy irogattok, akkor nem érdemes folytatni.
nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!