Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nála eselyém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nála eselyém?

Figyelt kérdés
Miért van hogy a pasi akivel hónapogik flörtöltünk,egyszer csak levegőnek nézz? Naponta beszélgettünk és most hozzam sem szól...Mint két idegen.. Miközben jó volt a kapcsolatunk...Rám sem nézz... Talán mar nem úgy nézz rám ahogy eddig? Már nincs nála esélyem?

nov. 11. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan...már nem érdekled. Amúgy is buta vagy ha ilyen után folytatnád vele.
nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talált mást, vagy megunta a semmit.
nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is kezdeményeztél vele beszélgetést? Írtál rá te is többször? Érdeklődtél bármiről?
nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reális, hogy egy férfi hónapokig flörtöl. Max 1,2 hétig, de aztán tesz lépést. Nem lehet, hogy inkább te akartál volna tőle többet, de ő nem volt alapból érdeklődő, csak lereagálta hogy te flörtölsz vele?
nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
rájött, hogy nem kéne az asszonyt otthon átverni
nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez sosem volt kapcsolat. Ha akart volna valamit, lépett volna.
nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami esetleg félrement, csak nem tudsz róla. Rosszúl lecsapódó dolgok, félreértések, ellentmondásos viselkedés, sok oka lehet. Az is lehet csak belefáradt mert végül eredménytelennek ítélte meg a több hónapos flörtölést. Az is lehet talált mást éppen. Esetleg mindezek egyszerre, akár pontosan ebben a sorrendben.

A kommunikáció sokat tudna segíteni, de manapság a többség mintha megfeledkezne erről. Vagy ha az egyik fél próbálja is, a másik fél félreviszi az egészet :) Amúgy lehet hogy már késő, és korábban kellett volna ezekről beszélni. De talán egy próbát még mindig megérne, finoman rákérdezni nála hogy mi a helyzet.

nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vissza gondolva én voltam vele undok,sokszor érdeklődött a hogy létemről de én volt h undok voltam vele mert épp láttam valamit ami miatt megharagudtam rá vagy valami én vagyok a hibás abban h ez férre ment.
nov. 11. 15:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor min csodalkozol? Alanyi jogon varod az erdeklodest, akarmi is a reakciod ra?
nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom jóvá szeretném tenni..
nov. 11. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!