Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy külföldi lánnyal könyebb ismerkedni, mint magyarokkal?

Figyelt kérdés
nov. 11. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha külföldi alatt csórébb országokból jövőt értesz, akkor kb. ugyanaz az ok, amiért a filippínó buszsofőrök az itteni minimálbérre "álomfizetésként" hivatkoznak.
nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1

Nem úgy értem

nov. 11. 10:19
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Kell nekik a tartozkodasi igazolvany…. Meg sz ingyen lskhatas.


Te csak egy ingyen lakas vagy nekik.

nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3

Nem rólam van szó és a csajnál laknak!

nov. 11. 10:31
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is azt tapasztaltam, hogy a magyar lányok többsége bizalmatlan, depressziózik, bezárkózik, a külföldiek átlagban véve sokkal barátságosabbak, nyitottabbak.
nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem rólad van szó, akkor honnan tudod, hogy könnyebb?

Lehet, hogy köztük pont megvolt az a bizonyos szikra, aki ezer esetből csak egyszer fordul elő. Ezért neki abban az egy esetben könnyű volt.

Ez nem jelenti azt, hogy minden magyar pasi könnyebben ismerkedik külföldi nőkkel. Főleg Bivalybasznádról Google fordítóval.

nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6

"Ha nem rólad van szó, akkor honnan tudod, hogy könnyebb?"


Több ismerős is mondta!

nov. 11. 10:36
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
És a több ismerösödbe bele is szeretett a külföldi lány, együtt élnek, ásó/kapa/nagyharang? Beszélnek egyáltalán közös nyelvet, programokra járnak, vagy ez is olyan ismerkedés, amikor a kretén taták chatbotoknak udvarolnak?
nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Te megint az az 55 éves melós vagy, aki szerint odáig vannak érte a 20 éves külföldi modellcsajok? 😁
nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Háát, a "külföldi" azért nagyon nem mindegy melyik ország.

Én elég sokat utazgatok szerte a nagyvilágban, és az igaz, hogy mondjuk Mexikóban vagy a karib szigeteken ha megnyitottam a tindert,akkor csak ömlöttek a matchek,és sok csajt fölszedtem. A latin csajokkal tényleg könnyebb ismerkedni, mert nagyon temperamentumosak és életvidámak, és bár többen még angolul se beszélnek,de kézzel-lábbal is tök jól megérted a másikat:D Van néhány köztük,akikkel ilyen barátság extrákkal szinten megmaradt a kapcsolat, de egyiket se a pénzem érdekelte, soha nem jutott eszükbe,h idejöjjenek Magyarországra és beköltözzenek a lakásomba:D


Viszont mondjuk Európán belül jellemzően nem igazán látok különbséget, Németországban,Szlovákiában,Horvátországban kb. pont ugyanolyan könnyű/nehéz ismerkedni,mint itthon. Ausztriában,Svájcban,Franciaországban meg kifejezetten azt tapasztaltam,h kevésbé vevőek rám, mint itthon.

Európaiak közül akikkel arányaiban könnyebben megtaláltam a közös hangot,mint a magyarokkal, azok az írek,olaszok,spanyolok,lengyelek,csehek (és amit kevesen gondolnának) a norvégok voltak, de ezek csak az én tapasztalataim.

nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!