Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejáratom magam mint nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejáratom magam mint nő, azzal ha fent vagyok társkeresőn?

Figyelt kérdés

Regen sokszor regisztraltam unalombol, mar egy ideje nem.

De most megint szeretnek.

Viszont nem tudom regisztraljak e.

Sok fiu baratom van es szerintuk ez gaz egy nonek es ne jarassam le magam ezzel mert ott a ferfiak csak kalandot akarnak es leneznek amiert ott vagyok.

Egyszer egy fiu nem hagyott beken, elmeseltem ezt egy baratomnak es azt mondta "kellett neked regisztralni tarskeresore"


ápr. 27. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Roma vagyok egyebkent.
ápr. 27. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit nyersz ilyen, téged nyilvánvalóan lenéző "baráti körrel"?
ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennének nők a társkeresőn, akkor férfiak se lennének.

Majd eldöntöd, hogy érdekel-e, aki kapcsolatot keres veled.

ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Férfi és nő között ritka a barátság. Biztos nem más miatt mondják? Ezzel is elvéve előled a lehetőséget.. ezt félretéve az a "barátaid" nézőpontja.

Ha szeretnél társkeresőzni, akkor hajrá. Ne mások döntsék el mit tegyél vagy mit ne tegyél.

ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abból a részből igazuk van, hogy sok férfi csak szexre utazik társkeresőn, viszont a való életben is. Azt nem tudom miért nem tették hozzá. Annyi, hogy neked kell oda figyelni kivel ismerkedsz. Sok ember társkereső által találta meg a párját.
ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlen gáz...a barátaid viszont azok.
ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!