Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő, aki nem tetszik nektek vagy van rajta valami taszító és emiatt visszautasítottátok egyszer csak megjelenik bombanőként, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Pl. Kicsi a melle de megműtteti, vagy duci de lefogy. Nem tetszik az arca de megműtteti az orrát, vagy rendbetetette a fogait vagy bármi és tényleg szép lett.

Mondjuk az a normális ha valaki maga miatt változik de ha közben számotokra is az ideál lesz, akkor megkeresnétek, megbánnátok, hogy ellöktétek magatoktól korábban?


2023. nov. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
én nem próbálkoznék nála nem tudnék a szemébe nézni mert ez nem mond el sok jót rólam ez már lefutott kör.
2023. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem vátoztat semmin, nem lesz sokkal jobb egy műtéttől! SŐt utálom ha nem eredeti, olyan mintha hamis cuccot vennél.
2023. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, de pl a fogszalyozó nem mű...meg ha valakinek orrsövényferdülése van az orrműtét sem sőt lehet valakk komoly beteg hogy mellműtét kelljen. A túlsúly is egészségtelen.
2023. nov. 11. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A jelenlegi munkahelyemen 3 kolléganőmet utasítottam eddig vissza, abból TALÁN egyet megbántam. De Őt nem a külsőségek, hanem a kora miatt, annyival fiatalabb nálam, hogy akkor még esélytelennek láttam vele egy hosszabb távú normális kapcsolatot. Most viszont már lehet, hogy működne a dolog, sokkal érettebb lett.

A másik kettőt viszont tényleg a külsőségek miatt, és esélytelen, hogy valaha is jelentősen változnának!

2023. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!