Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl "nyomulós" voltam ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl "nyomulós" voltam ez annak számít, vagy miért nem kellettem a pasinak szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem értem a pasi reakcióját. Egy helyen nyaraltunk, láttam hogy folyton néz a srác, megkeresetem facebookon, majd ő írt rám. Elkezdtünk beszélgetni, de napi egy üzenezet írt és eltűnt, mivel nagyon tetszett és szimpatikus szivecskével like-tam a képét majd amikor írt ő is küldte a szíveket.

Három nap múlva nem jelentkezett, kérdeztem még egyet majd hagytam. Egy hétre rá írt de közben levette a profiljáról hogy egyedülálló. Kérdezett de már a válaszomat meg se nézte. Egy hónap múlva csak annyit írtam ha lesz kedve, ideje írhatna, írt is hogy most nagyon pörög az élete, de azért megkérdezte én hogy vagyok de már meg se nézte amit írtam.

Harminc felett vagyunk én értem ha nem tetszek valakinek, nem akar, nem vagyok szimpatikus. De nem így tűnt a való életben. Nekem az jön le, hogy azt hitte rá akarok tapadni, holott nagyon nem. Dolgozom, mellette tanulok és 100 km választ el minket. Én csak szerettem volna megismerni aztán majd alakult volna. Igazából jobban bánt, hogy nem kommunikál azt normális emberi módon is lehet közölni, hogy nem vagy az esetem, nem akarok kapcsolatot, vagy bármi más mert pl. én 3 évvel idősebb vagyok lehet ez zavarta...közben meg a vicc, hogy én pont attól féltem, hogy ha végre megtalálnám a párom az ő személyében, hogy fog beleférni az életembe, mert nekem most tényleg magamra is alig van időm. Hétköznap dolgozom, este tanulok, szombatokat egyetemen töltöm kb csak vasárnap van időm pihenni, feltöltődni, de igazából még vasárnap is tanulni kell annyi a tananyag. Egy felnőtt ember tudja hogy munka mellett tanulni marhára nem könnyű... Nagyon elszomorít, hogy olyan negatív hatást váltottam ki belőle hogy még azt is leszedte hogy egyedülálló a facebookon, hisz évek óta nem volt senkije (nem nyomoztam utánna ezt még egy családtagja szólta el mielőtt elkezdtünk beszélgetni) és mindig kitette a kapcsolati állapotát.

Köszi a normális hozzászólást, előre is, hát jólesett kiírni magamból ha már neki nem mondhattam el.



2023. nov. 12. 07:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

#9


"Semmi baj nincs vele,"


De van, mert férfiként csak annyit kell tenni hogy JELZED ha nem okés neked valamiért a nő. Vagy bele sem mész egy ilyen szituba.

Ennyi.

Ezt mint férfi írom.


" csak a férfiak többsége undorodik az ilyen nőktől a VALÓSÁGBAN.A gyakorlatban."


Ja hogy Te vagy a férfiak többségének a szószólója. Értem.:D

2023. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon jól ismerem ezt az érzést. Amikor azért nem tudsz valakit elengedni, mert nem érted mit miért tett, és kattogsz rajta.


Ez a nagyon sz..r az egészben, hogy nem is a csávó szuper személyisége miatt kattogunk rajta még hónapokig, hanem mert nem lehet úgy könnyen lezárni, hogy nem értjük a miérteket.


Azoknak van igazuk, akik írják, tök8 a miértje, tenni kell rá.

2023. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

#11 Próbáld meg újra értelmezni, hogy mire válaszoltál, mert a válaszod semmilyen mértékben nem kapcsolódik ahhoz a hozzászóláshoz, amit megjelöltél.


Valaki azt írta, nincs semmi baj azzal, ha a nő kezdeményez, erre azt reagálod, hogy de, az baj.😄 Utána leírod, hogy milyen fasza, mikor a nő kezdeményez.Jól vagy amúgy?Minden oké?

2023. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
#11 Nem KELL neki tenni semmit, mert egy vadidegen, aki nem tartozik neki semmivel.A nők is simán megteszik ugyanezt a viselkedést, mint a szóban forgó férfi.Én meg ezt mint nő mondom.
2023. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

#11 "csak a férfiak többsége undorodik az ilyen nőktől a VALÓSÁGBAN.A gyakorlatban."



Ja hogy Te vagy a férfiak többségének a szószólója. Értem.:D"


A kérdező NŐNEK írtam hasznos tanácsot, amit férfiaktól nem fog őszintén megkapni.A helyzet kimenetele is azt igazolja, amit írtam.Azért nem kezdeményezett nála a faszi, mert nem kell neki semmire a kérdező.Ez ilyen egyszerű.

2023. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#13

Én a #8 as vagyok. Sehol sem keveredtem ellentmondásba..

2023. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Na ugye, hogy nem hiszti, ha hiányolja az ember, hogy legalább annyit böffentsen, "elmentem csá".
2023. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%
Miközben olvastam a történetedet ahogy időrendben írod az eseményeket, nekem kirajzolódott egy kép. Tetszettél neki te is, de már volt minimum egy futó ügye, aki jobban érdekelte mint te. És valószínű pont azokban a napokban érett be az ügy, akkor futott be nála. Így lettél te teljesen elfelejtve, hiszen legyünk őszinték, ha összejövünk azzal akire mi magunk is vágyunk, csomó minden más dolog megszűnik. Még az is lehet nem akart rosszat csak tényleg ennyire megfeledkezett rólad kérdező. Meg aztán azt sem tudhatjuk egyszerre hány nővel beszélgetett, úgy főleg másabb a helyzet. De amit biztosra érzek a storyból, hogy neki pont akkor azokban a napokban érett be valaki igazán komoly.
2023. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy éreztem olvasva a kérdést hogy volt neki barátnője vagy közben talált magának egy barátnőt.
2023. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
En nem írtam volna rá egy hónap (nemkeresés) után, hogy ha lesz ideje, kotorjon már elő legyenszíves, meg ráadásul kérdez valamit, és sem nézi a választ. Az első ilyennél ott kellett volna hagyni, nem pitizni.
2023. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!