Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknak nem nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak nem nagyok az igényeik?

Figyelt kérdés
[link]
nov. 12. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most erre tényleg értelmes választ vársz, vagy csak jöttél trollkodni egyet?
nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

A mai lányok = "Luxus Vivien", közismert celebprosti, luxusfeleség, instamodell, egyébként 30+ gazdag vállalkozó, aki milliókért nyilatkozik meg vetkőzik.


Hát hogyne! A szomszédomban lakó 27 éves óvónő pont ugyanezt fogja elvárni!

nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

"luxus Vivien" xdddddd

Igen, mert minden mai lány egyenlő luxus Vivikével


(Nem)

nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Most keressek valami bugyuta barom férfi celebet, pl Alekoszt, és kérdezzem meg ugyan ezt?
nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos tényleg magasak nagyon az igények, meg el is torzultak. Persze nagyrészt a semmire "verik magukat", és itt nem feltétlenül a "luxus" Vivienre vagy kire gondolok.

Saját példa engem hülyített valaki 1,5-2 évig, csomó idő/pénz/energia bele lett fektetve a dologba, de pár hete felhúztam magam és lekurváztam, amièrt mellettem még vagy 3 pasit is hülyített, erre azt mondta hogy miért kellenék neki, egy pancser vagyok.

Hát köszönön szépen, ő meg ebben a 2 évben talán ha 4 hónapot dolgozott, meg pár hónapig beugrós volt valahol, nincs egy vasa se soha, a családját lopja meg (leadja a családi cégtől ellopott vasakat hogy inni/drogozni tudjon), balhézik állandóan valakivel, stb stb és azon kívük hogy jól néz ki meg értelmes mást nem tudott volna beletenni egy kapcsolatba.

És sajnos nem ő az egyetlen ilyen csaj.

nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

5

Aha, de valamiért te is az ingyenélő lúzer után futsz, milyen érdekes, nem?

nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Ő mutatott érdeklődést irántam, de most legalább kiderült mit gondolunk egymásról.

Viszont tényleg nem értem mire föl ez az igényszint, ha nem tud érte cserébe semmit felmutatni.

nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

5: De hát nektek elég is, ha jól néz ki! Azért cserébe elnéztek piálást, drogozást, az ezekre költött összegek lopásból való előteremtését vagy hogy több vasat tart a tűzben stb. ahogy a mellékelt ábra mutatja. Bármit.

Sosem fogyasztok alkoholt, cigit, drogot ki sem próbáltam, van "tiszta" jövedelmem, korrekt módon egyszerre egy emberre koncentrálok, nem követelgetek mindenfélét, nem korlátozok stb. Csakhogy nem nézek ki jól! Na, emiatt nekem már annyit sem néznek el, ha egy random kedd délután elsütött poénom nem volt elég ütős.

Döbbenet, komolyan...

nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem azért volt elnézve mert annyira jól néz ki, hanem mert szerettem volna neki segíteni, mivel láttam hogyan mennek tönkre emberek ilyenek miatt és nem szerettem volna ha ő is arra a sorsra jut, ezért támogattam mindenben, az elvonóról is én hoztam haza, mert kemény 4 napot bírt ki, az 1 év helyett..
nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

9

De azért megy a hiszti, hogy a nők csak a drogos rosszfiúkat szeretik. Vicc, komolyan...

nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!