Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknak nem nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak nem nagyok az igényeik?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 12. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

9: Jaj, ez annyira szép! Az ilyenekért kiteszitek a lelketeket is, nyilván megérdemli... Ahogy mi, nem problémás, csak épp nem is jól kinéző nők is a levegőnek nézést, rosszabb esetben a bántalmazás különféle formáit, a kihasználást stb. És akkor tényleg ti reklamáltok, hogy a nők milyenek, kiket értékelnek, kiket nem, miközben ugyanaz megy a másik oldalon is.

Persze, hogy "a mai lányoknak" egekben az igényeik, többségük nagyon szép, ettől kortól függetlenül minden férfi eszét veszti, nem győz teperni értük, nyilván ez tolja felfelé az ingerküszöbüket, semmi sem lesz elég nekik.

2023. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Én személy szerint nem használtam ki senkit, meg nem tartottam több vasat a tűzbe sosem. Ki se nagyon tudnék használni valakit, mert ha nem tetszik nem kívánom meg.
2023. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mercedes aemdzsi, oszt ott rostokol a villamosmegalloban. Vagyis jo lesz az Tatra T5C5-nek. Csehszlovak Teszla :)



[link]



39F incel

2023. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!