Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna mashogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna mashogy csinalnom?

Figyelt kérdés

Okt kozepen kijottem UK-ban es azota ilyen buddhisha onkentesen helyen vagyok (Kadampa meditation centre) ahol sok mas onkentes van. Nyitottak, kozvetlenek az emberek, ismerkedosek. Volt itt egy lany, akivel egyutt dolgoztam, es 2 hete ment el. Ugy volt hogy 2 hetig lesz osszesen de hamarabb el kellett mennie valamiert (4 nappal), nem kerdeztem miert. Egy hullamhosszon voltunk, vicces, kozvetlen, meg aranyos volt. De mindenkivel igazabol. Ugyan olyan volt mint en csak noi formaban. Ő is monda 3 nappal idejovetelem utan hogy szerinte olyan mint ha ikertesoja lennek. En is igy lattam. Sokat beszelgettunk mindenrol, leginkabb spiritualitasrol, jol ossszekapcsolodtunk ugymond meg dolgok moge latott elegge.

Volt egyutt kiultunk ebedelni csak 2-en meg tengerpartra is elmentunk utolso napjan melo utan. Este is csak volt 2-en vacsiztunk kint a menzan kivul. Egyszer tortent par nappal elmenetele elott hogy szunet kozben elmentem erdoben (melohelyet korbeveszi, meditatcios kozpontot) es neztem az egyik fat, es durva hogy megtalalt hol vagyok (szinkronkcitas kicsit, vonzas torvenye). Mondta viccesen ahol en vagyok ott ő is. mondta csukjam be szememet es adott ajandekba egy buddhista kartyat, (akkor tudta hogy el fog menni de nem tudtam aznap) jol esett, atolteltem ezert, ami eleg sokaig volt, vagy 15mp-ig biztos oleltuk egymast. De osszesen 5x olelkeztunk.


Mikor tengerparton voltunk utolsoelotti napjan, akkor en ajandekban kozos kepet csinaltunk es mondta hogy anyukajanak megmutatja hogy "nezd itt az ikertesom". Mielott elment reggel akkor elkoszontunk es mondtam neki hogy ha ugy van barhol talalkozhatunk kesobbiekben, vagy elmegyek Lyon-ba meglatogatni vagy ő is nyugodtan feljohet Skociaba, mivel oda fogok majd koltozni es elmehetnenk turazni vagy hasonlok. Meg Whatsappon tartjuk majd a kapcsolatot. De elkoszonos olyan klises volt kicsit, ezert mikor meloztam akkor olyan megbanas jott ram, erzes hogy megegyszer latnom kell. urugykent mondtam ki kell mennem mosdoba de

Ehelyett felmentem szobajaba (tobben is vannak ott) es kerdezte viccesen miert jottem fel. Elmondtan hogy mert megeyszer latnom kell es beszeltunk par szot bejarathoz menet/lefelemenet. Tudta azert akartam latni megegyszer hogy ne erezzek megbanast nem tettem meg. Pedig ugye ezt nem mondtam neki.

Ismet mondtam hogy talalkozhatnank majd valamikor ilyenek, vagy ha visszajon UK-ba meglatogatom a buddhista helyen.


Ittlete alatt probaltam neki bokolni, szemelyiseget dicsertem neha de lattam rajta nem igazan befogado ezek irant, nem kezelte ugy.

Igazabol elkezdtem fele tobbet erezni es ezert is bokoltam, volt kezet probaltam volna megfogni olelkezeskor de egybol magahoz visszahuzta. Szerintem tulsagosan felenk volt ilyen tekintetben, viszont egyszer mar volt kapcsolatban 6 eve kb.


Amikor kikisert elmenetele (15 mperc mulva indult akkor) elott akkor szobatarsamnak mondta hogy nagyon aranyos volt tolem hogy ezt tettem (vagyis hogy melobol elosontam hogy megegyszer lassam) , meg lefelemenet mondta hogy szeretettnek erzi magat es en is ugyanezt mondtam neki.


Miota elment banom hogy nem mondtam neki hogy csukja be szemet, megfogni a karjat/kezet es arcon vagy homlokon puszilni ajandek gyanant vagy hogy nem mutattam ki jobban ahogyan erzek iranta. Hallgathattam volna jobban magamra, nem masokra. Szerintetek batrabbnak kellett volna lennem? Mashogyan kellett volna valamit csinalnom? Persze ez mar a mult, meg mar tokmindegy, de kivancsi vagyok a velemenyetekre.


Szoktunk beszelni whatsappon, mindig hanguzenetben valaszolok, ő inkabb sima uzeneten keresztul. Nem mindennap beszelunk, elfoglalt es kb 3-5 napon belul valaszol.


Es kerlek titeket, csakis normalis valaszok jojjenek...



nov. 12. 21:33
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
74%

Ikertesó= not fuckable.


Ha ebből nem értesz, ne menj angol nyelvterületre.

nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
De mi a kérdés? Mi lett volna ha bátrabb lettél volna és megcsókolod és tegyük fel viszonozza? Ha jól értem ő mindenképp elment volna. Magyar vagy más nemzetiségű? Visszamegy valaha? Nem tökmindegy mi lett volna ha soha többé nem találkoztok? GOndolom pénzed nincs, hogy meglátogasd, szóval ha nem megy vissza, akkor mindegy.
nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es:

Francia, Lyon-ban lakik. Egyebkent van penzem meglatogatni. Visszajon e? Nem tudom, szerintem visszajonni valamikor, mert jol erezte itt magat.

nov. 12. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát akkor ajánld fel, hogy meglátogatod, derítsd ki, ő mit érez irántad, beszéljetek róla, akar-e, akartok-e kapcsolatot, ha igen, hogyan.
nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
nov. 14. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
4-es vagyok: A másik lehetőség, hogy ennyiben hagyod. TE tudod mit akarsz, mennyire fontos ez neked. Nem kell rögtön odautazni, írj neki, írd meg neki kb. ezt, amit ide, hogy úgy érzed elszalasztottál valamit, jól érzed-e. A reakciójából kiderül, hogy van-e nála valami keresnivalód, aztán meg eldöntheted/dönthetitek, hogy a távolság ellenére akartok-e egymástól valamit. Arra senki nem fog tudni neked válaszolni, hogy ő valójában mit érzett irántad.
nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Most csak egy ötlet. Lehet, hogy van neki otthon udvarlója, akitől nem mindig ragyog és boldog, de stabil, biztonságos lehetőség.

Ha fontos neked, ne add fel, hanem írj, beszélgess vele, látogasd meg, persze ha engedi.

De mindenképpen adj neki időt, amíg átgondolhatja, másképp is gondolhatja a helyzetet és a lehetőségeit.

nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
"Ikertestvére" vagy, mit akarsz tőle? XD
nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!