Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezedre esik nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezedre esik nem kezdeményezni, lemondani egy nőről, mikor úgy látod nincs esélyed nála?

Figyelt kérdés
nov. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem. Ha azt látom, nincs esélyem nála, akkor nincs is a világon semmi kedvem kezdeményezni. Rosszkedvűnek azért persze rosszkedvű vagyok a dologtól.
nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Alap helyzet, szóval ez nálam a világ legtermészetesebb dolga.Fura az lenne, ha adnának esélyt legalább 2 mondatra. :D
nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Egyre kevésbé. Kell a francnak a sokadik kör után a felesleges huza vona, főleg ha érzem hogy én vagyok aki erőn felül tesz bele, a másik meg csak ilyen olyan kifogásokkal kihúzza magát egyre jobban. Meg hogy természetesen én látom rosszúl az egészet...

Eléggé leoltós ez így, de sokkal jobb elengedi a p*csába az egészet, főleg ha rendszeresen megtörténik. Minthogy teljesen tönkrevágjon az egész lehetetlen és egyoldalú helyzet, kizsigereljen, és felzabálja az önbizalmamat. Kib*szottúl sok lett a kétszínű energialehúzós önző átverős játszmázó a nők között, ez a véleményem.

nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Értelmes férfi felfogja, és főleg megérti, hogy ide most kevés lesz, és inkább - ahelyett, hogy megalázkodna - emelt fővel távozik.
nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha olyan után futsz amit nem érhetsz el csak saját magad szívatod meg. Szenvedsz és csuka marad a szemed arra amit elérhetnél. A saját boldogságodtól fosztod meg magadat.

Szóval ja, bár sz.rul esik mindenkinek ha visszautasítják, de értelmes ember - a saját érdekében is - inkább emelt fővel (és kulturáltan) továbblép.

nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem, mivel szinte minden nőnél esélytelen vagyok.

Az évek alatt hozzászoktam és régen elfogadtam a sorsom, hogy magányosan élem le az életem.

nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!