Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiaknal miert csokken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknal miert csokken a szexualis vágy az adott no irant egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elkepzelheto h a szemelyisegevel a no kioli a vonzalmat?gondolok itt megoldatlan konfliktusokra

nov. 14. 07:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nem esetében csökken a vonzalom. Megszokás, az idő múlása, esetleg konfliktusok, feszültség, unalom... Ezek állnak a háttérben.
nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%

Egen, minden egyes kis vita, konfliktus levon ebből az értékből valamit.

Bár szokták mondani, egy kapcsolatba kellenek a konfliktusok...

Hát nekem sosem volt, nem is kerestem, mert tudom, utána nagyon elhidegülnék a páromtól.

nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Eddie Murphy mondta jól egy műsorában. A legfinomabb sütit is megunja az ember, ha mindig csak ezt kapja.
nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek csökken. Nőknek, férfiaknak is
nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Több tényezős a dolog, de igen, köztük van a hárpiára nem áll fel is.
nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
Én többször éreztem azt, hogy az első szex után csökkent a vonzalom. Szerintem azért, mert megkapták, így már nem volt izgi. Plusz én egy időben olyan voltam hogy mindig kezdeményeztem, ezt meg nem szeretik a férfiak. Mostani párommal olyan 100ból 1x kezdeményezek és szerintem ezért maradt meg a vonzalma irántam mert nem támadom le.
nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
A vágy maga azt jelenti, hogy meg akar valaki kapni valamit, amit még nem kapott meg, nem érte el. Arra nem tudsz vágyni, amit birtokolsz. Nem vágysz arra az ételre, ami már a szádban van, vagy arra a kocsira, amiben épp ülsz. Ez tök normális. Viszont persze lehet helyette a kedvenced meg ragaszkodhatsz hozzá.
nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Amiért te sem ennél egész hónapban csak és kizárólag sertéspöcit nokedlivel.
nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%

Megunt. Mindent és mindenkit meg lehet unni. Nincs olyan kapcsolat amelyik több éve vannak együtt és egyszer sem csalta meg a párját az egyik, vagy akár mi D a két fél. Nagyapám azt mondta: nem lehet leélni egy életet egy nő mellett, kell néha a változatosság. Most szerelmes vagy a nőbe, de milyen érzésed lesz 5-19 év múlva iránta? Nem fogod úgy kívánni mint az első egy két évben. Ez nem a kiélésen múlik, hanem a vagyon.

De igaza is volt.

nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, nekem még nem volt 1 évnél hosszabb kapcsolatom, de ott nem untam meg egy hajszálnyira sem
nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!