Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiaknal miert csokken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknal miert csokken a szexualis vágy az adott no irant egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elkepzelheto h a szemelyisegevel a no kioli a vonzalmat?gondolok itt megoldatlan konfliktusokra

2023. nov. 14. 07:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ez libidó kérdése, tesztoszteronszint stb. Van akinél olyan magas, hogy ez a tanga dolog inkább szenvedést okoz, hogy amúgyis egész nap szexelne és erre még a munkahelyén is a tangás segg jut az eszébe. De akinek alacsony a libidója annak szükségesek az ilyen praktikák.
dec. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Unalom. Ugyanazzal az emberrel ugyanott, ugyanabban a par pózban csinálni minden csak nem vágyfokozó hatású
dec. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Igen, egy házisárkányt nem olyan jó döngetni már, ha erre gondolsz.

Nem egy nagy matematika ennek megértése.

Valami oknál fogva pár géniusz nő úgy képzeli a férfiakat, mint valami bekapcsolható műbráner agy nélkül, akiket lehet szidni, alázni anélkül, hogy funkcióját vesztené.

Szerintem ez még valami agy nélküli putrifalvi bélánál se működne.

dec. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Kinek mi az alázás, mert van akinek már az is, ha nem született nemesi családba, és néha meg kell mozdulnia pl dolgozni. Ez fejben dől el.
dec. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Ez libidó kérdése, tesztoszteronszint stb. Van akinél olyan magas, hogy ez a tanga dolog inkább szenvedést okoz, hogy amúgyis egész nap szexelne és erre még a munkahelyén is a tangás segg jut az eszébe. De akinek alacsony a libidója annak szükségesek az ilyen praktikák."

Hát ha neked a párod tangás feneke szenvedést okoz, akkor őszintén sajnállak. Az meg, hogy nagy az étvágyad, nem azt jelenti, hogy onnantól minden mindegy és a falban a lyukat is megdugnád, ez inkább krónikus szexhiányt jelez, nem pedig nagy libidót.

dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam pl az is ki tudja ölni a szenvedèlyt, vonzòdàst mikor azt làtom a pàromon, hogy unatkozik, nem tudja elfoglalni magàt semmivel sem ès ezèrt tőlem vàrja, hogy szòrakoztassam, talàljam ki a gondolatait, nevetessem meg, ő meg egy hercegnő akinek nem kell csinàlnia semmit csak követelőzni ès teljesìteni minden kìvànsàgàt. Ha nem akkor nem vagyok fèrfi ès kezdődik az unatkozàs megint..


Ezzel el tudja èrni a nő, hogy màr nem akarok a kedvèbe jàrni ès a vègèn màr megdugni sem mert ùgy èrzem, hogy nem èrdemli meg, hogy energiàt tegyek bele. Èn nem egy udvari bolond akarok lenni a kapcsolatban akinek csettintèsre meg kell nevettetnie vagy dugnia a nőt ha èppen ahhoz van kedve.



A nők nem kèpesek megèrteni, hogy kibaxott fàrasztò fenttartani 50 èvig ugyan azt a lelkesedèst ès vonzalmat is. Nyilvàn mindent bele teszel a dologba a kapcsolat elejèn, de a nők elvàrjàk, hogy èleted vègèig ugyan ùgy legyèl oda mint az elejèn, ugyan annyi program ra vidd el mint az első èvben, ugyan ùgy legyèl szerelmes, ugyan ùgy kìvànd.


Miközben ők is öregednek ès ők sem olyan aktìvak.


Èn ki vagyok ettő a csicska hopp ( te vagy a pasi, neked kell elkàpràsztatni engem èleted vègèig)


Kinek van erre energiàja?? A nő szòrakoztat? Nem! Maximum kielègìt meg elszìvja az energiàt.


Tisztelet a kivèteleknek akik boldog kapcsolatban èlnek.

dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25 Én nő vagyok ezt nekem pasik mesélték, hogy már a reklámok is zavaróak mindenhol, meg a neten a sok fehérneműs reklám. És képzeld el van tökéletes szexuális élet tangás seggel olvasás nélkül, ha neked anélkül nem megy, az a te bajod de nem kellene általánosítani a te esetedből. Nekem pl nem kell praktikákat bevetnem mert így is túl sokszor akarja a párom.

Vannak akik inkább azt szeretnék hogy a hétköznapokban kevésbé jusson a szex az eszükbe, szerintem ez egészségi állapottól is függ.

dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ez annyira parttalan vita, mert ebben is sokfélék az emberek, párban meg pláne sok kombináció lehet. Hogy most mire izgul valaki, elég a vizualitás, a technikai inger vagy kell hozzá az érzelmi harmónia és biztonság vagy pont egy nagy dráma hozza lázba... És akkor lehet sima biológiai szükségletként tekinteni rá, vagy hatalmi harc eszközeként vagy lehet vágyni a tökéletes romantikus feloldódásra egymásban. Valakinek annyi a szex, hogy "ne viszkessen" vagy gondoskodási eszköz, hogy a másik maradjon mellettem, más mindig új és új élményeket keres - mint ahogy valaki mondjuk hasznos akar lenni, más szerint meg az élet értelme a minél több élvezet. Van, aki nem akar szexelni a párjával, mert neheztel rá vagy már közömbös neki, más meg ha gyűlöli is vagy undorodik tőle, attól még használja (vagy használják egymást), kvázi mint segédeszközt.

És akkor most állítsunk fel valami receptet, ami az összes párra igaz. Nem lehet. Kérdezd meg őt, aztán vagy tudja és el is meri mondani, vagy ő sem ismeri magát, és/vagy szégyelli.

dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Én nő vagyok ezt nekem pasik mesélték, hogy már a reklámok is zavaróak mindenhol, meg a neten a sok fehérneműs reklám."

Szóval annyi van, hogy beszélgettél néhány férfival erről-arról, de azért tényként kijelented, hogy magas tesztoszteronszint esetén egy tangabugyis fenék szenvedést okoz a férfiknak és kiöli a vágyat. Mindjárt szólok a szexuálpszichológusoknak, hogy nem kell végzettség meg tapasztalat, te mindent megszakértesz helyettük.

dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
28-as nagyon profi hozzászólás. Inkább ezt próbáld megérteni 29-es. Nem jön be mindenkinek ugyanaz, ennyi.
dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!